-10% Obvykle 2-5 dní Rybářský vlasec Raider 300 m / bronz

Rybářské vlasceVlasec na kapry Raider má nízkou průtažnost spojenou s vysokou nosností v uzlu! V tomto prémiovém vlasci FIN spojuje tři neslučitelné náčrty „ideálního“ kaprařského vlasce: 1/ nosnost v uzlu 2/ nízkou průtažnost vlasce 3/ potlačení kroucení vlasce. Rybářské vlasce mají mnoho vychytaných vlastností a skvělé nahazování zajišťuje jeho výjimečně hladký povrch.

Unikátní fluorocarbonový povlak.

Fluorocarbonový povlak zabezpečuje, že vlasec je téměř nenasákavý, což garantuje jeho stabilní nosnost i během dlouhodobého umístění pod vodou. Konvenční vlasce v porovnání s Raiderem ztrácejí po nasáknutí vodou zhruba 15% své nosnosti. Fluorocarbonový povlak navíc zvyšuje oděruvzdornost a snižuje jeho povrchové tření. Raiderem se záběr okamžitě přenáší z nástrahy do rybářského prutu, což umožní reagovat daleko rychleji.


Dostupné průměry / pevnost :

♥ Průměr 0,26 mm / 12,8 lbs
♥ Průměr 0,33 mm / 19,2 lbs
♥ Průměr 0,37 mm / 23,6 lbs


Máte zájem o Rybářské vlasce a potřebujete poradit? Chcete zjistit které velikosti jsou konkrétně skladem a v jakém množství? Další informace o rybářských vlascích získáte na telefonu +420 608 847 950 nebo nám můžete také zaslat dotaz emailem na obchod@fishingtackle.cz.


Akce, slevyProč nakupovat u nás?

Vybrali jsme pro vás rybáři doporučené a preferované náčiní za příznivé ceny. Prodáváme to, co sami rádi použijeme. Nemáme vše, ale vybranou kvalitu.*

Děkujeme, že jste se rozhodli pro produkty na ww.fishingtackle.cz
♥ Pokud z nějakého důvodu nebudete spokojeni, prosím kontaktujte nás na obchod@fishingtackle.cz
♥ Vynasnažíme Váš problém co nejrychleji vyřešit.
Upozornění: Před objednávkou produktu, prosím podívejte se na tabulku velikostí, druhy barev a dostupných možností. Pozorně si prosím přečtěte co je součástí dodávky. Naším cílem je, aby našim zákazníkům výrobek kvalitně posloužil.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Rybářský vlasec Raider 300 m / bronz

  • Zobrazeno: 2396
  • Naše hodnocení: Ideální vlastnosti a barva.
  • Dostupnost: Obvykle 2-5 dní
  • 205 Kč
  • 185 Kč

Dostupné možnosti

Tagy: Rybářský vlasec, Program na kapry

TOPlist