-8% Obvykle 2-5 dní Polarizované brýle nasouvací na dioptrické brýle, šedá, zelená

Polarizované sluneční brýle. Všichni rybáři by měli mít polarizační brýle ve svém náčiní. Proč? Polarizované čočky zabraňují oslnění a umožňují vám vidět, co se děje pod povrchem mnohem jasněji. Každý, kdo rybaří na místech s průzračnou vodou vám řekne, jak obrovská výhoda je být schopný vidět, co se děje – kde se ryby pohybují a jak se krmí ve vaší blízkosti.

Polarizované brýle nasouvací na dioptrické brýle - 2 kusy za dobrou cenu

Polarizační brýle poskytnou dodatečnou ochranu před nepříjemným horizontální světlem nejen při řízení, na horách nebo dovolené u vody.

Základem moderní ochrany zraku by měly být polarizované brýle. Jako prevence jsou vhodné pro každého, kdo chce mít i po čtyřicítce dobrý zrak, protože zátěž očí je v současné době největší v celém období vývoje člověka. Polarizované brýle jsou moderních tvarů, odolné a všestranně využitelné pro každého. Mimořádnou důležitost mají pro člověka ve výbojkovém a zářivkovém světle, pro řidiče a podobné profese sledující pozorně oslňující třpytivé nebo jinak oči zatěžující objekty. Pro lidi s únavovým syndromem zraku jsou v podstatě nezbytné.

Běžné tmavé brýle snižují množství paprsků dopadajících do oka tak, aby se příliš nedráždilo námahou, jejíž extrém je například na sněhových pláních příčinou tzv. sněžné slepoty. Samozřejmě, že mladé oči dorostence snesou několikanásobně vyšší námahu než oči padesátníka... Bez UV filtru do více otevřené zornice v temnu levných brýlí pronikne více tvrdého UV záření.

Brýle chrání zrak před škodlivým a nadměrným zářením, snižují námahu oka, jsou prevencí degenerativních změn, uchovávají dobrý zrak do pozdního věku, zvyšují schopnost ostřit i lidem nosícím slabé brýle, umožňují řidičům výhled proti slunci odrážejícímu se o mokrý nebo zasněžený povrch vozovky, filtrují intenzivní oči zatěžující vyzařování škodlivého vodorovného řádkování monitorů a televizí. Snižují nepříznivé působení blikajících záření zářivek a výbojek. Celkově zvyšují rozlišovací schopnost, hloubku ostrosti a snadnost zaostření. Filtrují horizontální odrazy slunečních paprsků o vodní mikrokapičky, takže nevidíte „rozplizlý“ smogový a mlžný opar (což je výrazné například při pohledu na mraky - a již z dáli rozeznáte, kde prší...), či zašedlost vzduchu prachem, zlepšují průhled mlhou. Rybáři ocení, že nevidí odlesky na hladině, takže mají splávek i ryby pod hladinou stále pod kontrolou.

 

Kdo nosí polarizované brýle, tak již během hodiny cítí úlevu zraku a během jediného dne se diví, jak mohl žít bez takové důležité ochranné pomůcky. Kdo nenosí polarizované brýle, riskuje, že bude nosit bílou hůl. To je věc priorit. Tak dlouho si budete říkat, že to počká, až se po čtyřicítce, kdy pokleslé možnosti regenerace již nejsou schopny dobře obnovovat zrak, dočkáte. Začne to světloplachostí a náznaky podvečerní šerosleposti, později únavou očí a změnou optických vlastností tuhnoucí čočky (potřeba brýlí) a tak dál...

.


Akce, slevyProč nakupovat u nás?

Vybrali jsme pro vás rybáři doporučené a preferované náčiní za příznivé ceny. Prodáváme to, co sami rádi použijeme. Nemáme vše, ale vybranou kvalitu.*

Děkujeme, že jste se rozhodli pro produkty na ww.fishingtackle.cz
♥ Pokud z nějakého důvodu nebudete spokojeni, prosím kontaktujte nás na obchod@fishingtackle.cz
♥ Vynasnažíme Váš problém co nejrychleji vyřešit.
Upozornění: Před objednávkou produktu, prosím podívejte se na tabulku velikostí a druhy barev. Pozorně si prosím přečtěte co je součástí dodávky. Naším cílem je, aby našim zákazníkům výrobek kvalitně posloužil.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Polarizované brýle nasouvací na dioptrické brýle, šedá, zelená

  • Zobrazeno: 1237
  • Naše hodnocení: Polarizované
  • Dostupnost: Obvykle 2-5 dní
  • 599 Kč
  • 550 Kč

Tagy: polarizační brýle

TOPlist