-10% Obvykle 2-5 dní Rybářský vlasec Monofil Tokyo 300 m / zelený

Rybářské vlasceRybářský vlasec na kapry Tokyo má skvělou oděruvzdornost, nízkou roztažnost a excelentní nosnost v uzlu ocení zejména kapraři, a to v jakýchkoliv těžkých podmínkách. Rybářské vlasce mají mnoho vychytaných Skvělé nahazování zajišťuje jeho výjimečně hladký povrch.

Kyoto patří do nejvyšší třídy vlasců, vyrobených v Japonsku.

Výborně se s ním nahazuje a stejně dobře se ukládá na cívku. Najdete ho v pěti průměrech, kdy nejtenčí z nich, 0,261mm využijete při dalekém nahazování a nejtlustší, 0,369mm si najde uplatnění při lovu v náročných terénech. Pružný, a zároveň výjimečně silný vlasec, to je Tokyo.

Tokyem se záběr okamžitě přenáší z nástrahy do rybářského prutu, což umožní reagovat daleko rychleji. Nové vlákno poskytuje mimořádně silný výkon. Díky pokročilé technologii je povrch mimořádně hladký.


Dostupné průměry / pevnost :

♥ Průměr 0,261 mm / 12 lbs
♥ Průměr 0,286 mm / 14 lbs
♥ Průměr 0,309 mm / 16 lbs
♥ Průměr 0,330 mm / 18 lbs


Máte zájem o Rybářské vlasce a potřebujete poradit? Chcete zjistit které velikosti jsou konkrétně skladem a v jakém množství? Další informace o rybářských vlascích získáte na telefonu +420 608 847 950 nebo nám můžete také zaslat dotaz emailem na obchod@fishingtackle.cz.


Akce, slevyProč nakupovat u nás?

Vybrali jsme pro vás rybáři doporučené a preferované náčiní za příznivé ceny. Prodáváme to, co sami rádi použijeme. Nemáme vše, ale vybranou kvalitu.*

Děkujeme, že jste se rozhodli pro produkty na ww.fishingtackle.cz
♥ Pokud z nějakého důvodu nebudete spokojeni, prosím kontaktujte nás na obchod@fishingtackle.cz
♥ Vynasnažíme Váš problém co nejrychleji vyřešit.
Upozornění: Před objednávkou produktu, prosím podívejte se na tabulku velikostí, druhy barev a dostupných možností. Pozorně si prosím přečtěte co je součástí dodávky. Naším cílem je, aby našim zákazníkům výrobek kvalitně posloužil.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Rybářský vlasec Monofil Tokyo 300 m / zelený

  • Zobrazeno: 2619
  • Naše hodnocení: Excelentní nosnost v uzlu.
  • Dostupnost: Obvykle 2-5 dní
  • 195 Kč
  • 175 Kč

Dostupné možnosti

Tagy: Rybářský vlasec, Program na kapry

TOPlist