-11% Obvykle 2-5 dní Digitální váha Sporta do 50 kg

Rybářské váhy Rybářská váha váží až do hmotnosti 50 kg, přičemž v rozmezí 0-10 kg s přesností na 5 g, v rozmezí 10-50 kg s přesností 10 g. Zapnutí váhy probíhá stlačením tlačítka ON / OFF a již po 5 sekundách je připravena na vážení. Krátkými stisky tlačítka UNIT lze měnit jednotky hmotnosti (kg, lbs, JIN, oz), zobrazované ve spodní části displeje. Rybářské váhy  pro každého rybáře jsou nezbytností.

V případě použití funkce TARE lze zavěsit na hák například vážící vak, následně stisknout TARE a naměřené hodnoty se vynulují. To znamená, že když následně přidáte do vaku úlovek, váha zobrazí čistou váhu úlovku bez vaku.

Funkce TARE se spouští jedním stisknutím tlačítka TARE a následně je zobrazena ve vrchní části displeje. Vypnutí váhy probíhá stlačením tlačítka ON / OFF.


Parametry v kostce : 

♥ Výška (tělo váhy): 10 cm.
♥ Výška (s rukojetí a hákem): 20 cm.
♥ Šířka: 6 cm.
♥ Hmotnost: 140g.


Máte zájem o rybářskou váhu a potřebujete poradit? Chcete zjistit které velikosti jsou konkrétně skladem a v jakém množství? Další informace o vážení úlovků získáte na telefonu +420 608 847 950 nebo nám můžete také zaslat dotaz emailem na obchod@fishingtackle.cz.


Akce, slevyProč nakupovat u nás?

Vybrali jsme pro vás rybáři doporučené a preferované náčiní za příznivé ceny. Prodáváme to, co sami rádi použijeme. Nemáme vše, ale vybranou kvalitu.*

Děkujeme, že jste se rozhodli pro produkty na ww.fishingtackle.cz
♥ Pokud z nějakého důvodu nebudete spokojeni, prosím kontaktujte nás na obchod@fishingtackle.cz
♥ Vynasnažíme Váš problém co nejrychleji vyřešit.
Upozornění: Před objednávkou produktu, prosím podívejte se na tabulku velikostí a druhy barev. Pozorně si prosím přečtěte co je součástí dodávky. Naším cílem je, aby našim zákazníkům výrobek kvalitně posloužil.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Digitální váha Sporta do 50 kg

  • Zobrazeno: 2894
  • Naše hodnocení: Standardní váha.
  • Dostupnost: Obvykle 2-5 dní
  • 285 Kč
  • 255 Kč

Tagy: Váhy, Mincíře

TOPlist