-11% Obvykle 2-5 dní Digitální váha Handy do 50 kg

Rybářské váhy Extrémně kompaktní váha s množstvím funkcí. To je váha Delphin HANDY! Váha váží až do hmotnosti 50kg přičemž vážení startuje již od 10g. Zapnutí váhy pomocí multifunkčního tlačítka trvá méně než 3 sekundy. Tlačítkem UNIT lze přepínat jednotky hmotnosti (kg / lb). Rybářské váhy  pro každého rybáře jsou nezbytností.

Tlačítkem UNIT lze přepínat jednotky hmotnosti (kg / lb). Tato multifunkční váha disponuje také funkcí TARE, která se dá využít například při vážení úlovku s vážícím vakem.

Hodnota vaku se při použití této funkce odečte. Jedinečná odolnost a kompaktnost zaručuje, že ji schováte v jakékoliv kapse a s váhou jen 75 g vám nehrozí zbytečné zatížení výbavy.


Parametry v kostce : 

♥ Výška (tělo váhy): 5 cm.
♥ Výška (s rukojetí a hákem): 11,5 cm.
♥ Šířka: 13 cm.
♥ Napájení: 1x CR2032 3V. Baterie je součástí balení zdarma!
♥ Kapacita váhy: 50 kg.
♥ Hmotnost: 75g.


Máte zájem o rybářskou váhu a potřebujete poradit? Chcete zjistit které velikosti jsou konkrétně skladem a v jakém množství? Další informace o vážení úlovků získáte na telefonu +420 608 847 950 nebo nám můžete také zaslat dotaz emailem na obchod@fishingtackle.cz.


Akce, slevyProč nakupovat u nás?

Vybrali jsme pro vás rybáři doporučené a preferované náčiní za příznivé ceny. Prodáváme to, co sami rádi použijeme. Nemáme vše, ale vybranou kvalitu.*

Děkujeme, že jste se rozhodli pro produkty na ww.fishingtackle.cz
♥ Pokud z nějakého důvodu nebudete spokojeni, prosím kontaktujte nás na obchod@fishingtackle.cz
♥ Vynasnažíme Váš problém co nejrychleji vyřešit.
Upozornění: Před objednávkou produktu, prosím podívejte se na tabulku velikostí a druhy barev. Pozorně si prosím přečtěte co je součástí dodávky. Naším cílem je, aby našim zákazníkům výrobek kvalitně posloužil.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Digitální váha Handy do 50 kg

  • Zobrazeno: 2028
  • Naše hodnocení: Výborná rybářská váha.
  • Dostupnost: Obvykle 2-5 dní
  • 275 Kč
  • 245 Kč

Tagy: Váhy, Mincíře

TOPlist