-12% Obvykle 2-5 dní Digitální váha Ultra do 50 kg

Rybářské váhy Výborná rybářská váha se zpracováním na vysoké úrovni. Tato váha vás nadchne svou jedinečností a snadnou ovladatelností. Celý systém je důmyslně uložen v samotné rukojeti, ta je ergonomická a výborně se drží i při těžkých úlovcích. Navíc je i výjimečně odolná. Rybářské váhy  pro každého rybáře jsou nezbytností.

Pomocí ní můžete vážit úlovky až do hmotnosti 50kg s přesností na 10g. Váha poskytuje funkci TARE, podsvícený displej a měření ve více jednotkách (g, kg, lbs, oz).

Zapnutí váhy probíhá stlačením tlačítka ON / TARE a již po 3 sekundách je připravena na měření. Krátkými stisky tlačítka UNIT lze měnit jednotky hmotnosti zobrazované v pravé části displeje. Tuto konverzi je možné provést i následně po uzamčení naměřené hodnoty. V případě použití funkce TARE lze zavěsit na hák například vážící vak, následně stisknout TARE a naměřené hodnoty se vynulují. To znamená, že když následně přidáte do vaku úlovek, váha zobrazí čistou váhu úlovku bez vaku.

Funkce TARE se spouští jedním stisknutím tlačítka TARE a následně je zobrazena ve vrchní části displeje. Vypnutí váhy probíhá stlačením tlačítka ON / OFF.


Parametry v kostce : 

♥ Výška (tělo váhy): 8 cm.
♥ Výška (s rukojetí a hákem): 15,5 cm.
♥ Šířka: 12 cm.
♥ Napájení: 2x AAA baterie.
♥ Kapacita váhy: 50 kg.
♥ Hmotnost: 120g.


Máte zájem o rybářskou váhu a potřebujete poradit? Chcete zjistit které velikosti jsou konkrétně skladem a v jakém množství? Další informace o vážení úlovků získáte na telefonu +420 608 847 950 nebo nám můžete také zaslat dotaz emailem na obchod@fishingtackle.cz.


Akce, slevyProč nakupovat u nás?

Vybrali jsme pro vás rybáři doporučené a preferované náčiní za příznivé ceny. Prodáváme to, co sami rádi použijeme. Nemáme vše, ale vybranou kvalitu.*

Děkujeme, že jste se rozhodli pro produkty na ww.fishingtackle.cz
♥ Pokud z nějakého důvodu nebudete spokojeni, prosím kontaktujte nás na obchod@fishingtackle.cz
♥ Vynasnažíme Váš problém co nejrychleji vyřešit.
Upozornění: Před objednávkou produktu, prosím podívejte se na tabulku velikostí a druhy barev. Pozorně si prosím přečtěte co je součástí dodávky. Naším cílem je, aby našim zákazníkům výrobek kvalitně posloužil.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Digitální váha Ultra do 50 kg

  • Zobrazeno: 2398
  • Naše hodnocení: Doporučujeme.
  • Dostupnost: Obvykle 2-5 dní
  • 335 Kč
  • 295 Kč

Tagy: Váhy, Mincíře

TOPlist