-15% Obvykle 5-9 dní Sada woblerů 5 kusů, 7,5 cm na štiky a candáty + krabička

Přívlač Perfektní velikosti a barvy zvukových 7,5 cm woblerů pro rybolov štik a candátů. Balení obsahuje 5 kusů kvalitních woblerů a zdarma praktickou krabičku. Rozsah velikostí: 7,5 cm; Hmotnost:18,4 g (dobře se nahazují). U woblerů existuje několik velikostí, z nichž je lepší chytat velké i malé ryby.

Náš výběr je zaměřen na univerzální velikost, 3D efekt, ostré Mustad háčky a perfektní chod.


Díky barevným variantám a vnitřním kuličkám mohou tyto rybářské návnady poskytovat nepřetržité vibrace a odlesky, aby přilákaly více ryb.

Výhodné sady kvalitních woblerů s krabičkou.

 

Tyto rybářské návnady jsou dostatečně těžké, aby se daly dobře nahodit, ale dostatečně malé, aby zachytily různé druhy ryby. Některé jsou s podrobnějším rytím, jiné jsou hladší a lesklejší, aby lépe odráželo světlo. Fotky sad jsou ilustrační a barvy a tvary se mohou mírně lišit v každé sadě.


Tyto rybářské návnady jsou určeny k lovu candátů, štik, okounů a bolenů. Mohou být také použity pro lov lososů. Jsou vhodné pro sladkou i slanou vodu.


*Ilustrační fotografie, některé části se mohou vzhledem k vývoji produktu mírně lišit v provedení ve standardní dodávce!

Rybářské navijáky  Rybářské navijáky  Rybářské navijáky

Rybářské navijáky Rybářské navijáky Rybářské navijáky

Máte zájem o sady woblerů potřebujete poradit? Chcete zjistit které velikosti jsou konkrétně skladem a v jakém množství? Další informace o sadách woblerů získáte na telefonu +420 608 847 950 nebo nám můžete také zaslat dotaz emailem na obchod@fishingtackle.cz.


Akce, slevyProč nakupovat u nás?

Vybrali jsme pro vás rybáři doporučené a preferované náčiní za příznivé ceny. Prodáváme to, co sami rádi použijeme. Nemáme vše, ale vybranou kvalitu.*

Děkujeme, že jste se rozhodli pro produkty na ww.fishingtackle.cz
♥ Pokud z nějakého důvodu nebudete spokojeni, prosím kontaktujte nás na obchod@fishingtackle.cz
♥ Vynasnažíme Váš problém co nejrychleji vyřešit.
Upozornění: Před objednávkou produktu, prosím podívejte se na tabulku velikostí a druhy barev. Pozorně si prosím přečtěte co je součástí dodávky. Naším cílem je, aby našim zákazníkům výrobek kvalitně posloužil.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Sada woblerů 5 kusů, 7,5 cm na štiky a candáty + krabička

  • Zobrazeno: 4933
  • Naše hodnocení: Velmi dobrý poměr ceny a kvality.
  • Dostupnost: Obvykle 5-9 dní
  • 850 Kč
  • 725 Kč

Tagy: Přívlač, Woblery, Vláčecí nástrahy

TOPlist