-2% Obvykle 5-9 dní Dalekohled Telmu 10 x 42 BAK 4

Rybářský dalekohledRybářský dalekohled má 10 x zvětšení, 42 mm objektiv a velmi široké zorné pole, umožňuje dívat se dále a dále. Průměr čočky je vinikajících 42 mm, je jasnější, a to i ve tmě. Ideální pro rybáře, pozorování přírody, cestování, koncerty, sledování zvěře, outdoorové sportovní aktivity atd.

Dlouhá vzdálenost ani špatné počasí nejsou překážkou kvalitního pozorování, pokud jste vybaveni binokulárním dalekohledem 10 x 42! Pokročilá optika vysoké kvality, kterou je tento model vybaven, zajišťuje čistý a svěží obraz.

Zvětšení 10 x vám umožňuje pozorovat objekty i ve velké vzdálenosti a jeho objektivy s velkou aperturou zajišťují skvělou viditelnost i za špatných světelných podmínek. Vodotěsné tělo umožňuje pozorování za každého počasí.

FMC Multi-Coating – povrchová úprava může snížit určité odrazy, zlepšit jas a ostrost obrazu. Vícevrstvé dálkové sklo FMC má 93 % propustnost světla a jasnější obraz, je lepší než vrstvé dalekohled.

Okulár se skládá ze čtyř optických prvků uspořádaných do tří skupin a nabízejí svěží a ostrý obraz.  Okulárem na dalekohledu lze kroucením získat správné oční úlevy, přiblížit se k čočce a vidět snadněji a pohodlněji. Průměr okuláru je asi 20 mm, můžete vidět jasnější obrázky než jiné dalekohledy. Čočky jsou na všech optických plochách pokryty několikanásobnou antireflexní vrstvou, která zvyšuje světelnou propustnost. Triedr zprostředkovává obraz v živých, přirozených barvách.

Hranoly BaK-4 pečlivě vytvořené vysoce výkonné hranoly vyrobené ze skleněného tvrzeného skla umožňují velmi dobré rozlišení detailů, vysokou ostrost hran a jasný, barevně věrný obraz.

Perfektní pro jakékoliv dobrodružství v přírodě. Telmu představuje kvalitní optiku s výkonem HD, která může soupeřit s mnohem dražšími konkurenčními modely. Objektivové čočky (HD) omezují chromatickou aberaci (rozpadání obrazu) a poskytují živý obraz s výjimečnou jasností. Speciální vícenásobné vrstvy zajišťují dobrou světelnou propustnost. Konstrukci dalekohledu chrání ergonomicky tvarované gumové armování, které zajišťuje nejen odolnost dalekohledu, ale také jeho příjemné a pohodlné užívání.

Dalekohled Ostření a dioptrická korekce - Centrální točítko ostření s integrovaným točítkem dioptrické korekce pro jednoduché nastavení jedním prstem.

Ostření a korekce - Centrální masivní točítko ostření s integrovaným točítkem dioptrické korekce pro jednoduché nastavení jedním prstem. Všechny dalekohledy Telmu jsou vodotěsné, a jsou plně chráněny proti vlhkosti, dešti a sněhu.

Ergonomický tvar a ochrana - Dokonale vyvážený ergonomický design je pohodlný i při delších pozorování a gumové armování chrání vnitřní součásti před nárazy.

Součástí dodávky: Dalekohled s pouzdrem, popruh a hadříkem z mikrovlákna.


Technické parametry:

♥ Executivní standard: GBfT 17117-2008.
♥ Poskytuje zvětšení 10 x při průměru objektivu 42 mm.
♥ Kvalitní systém: GB / T 19001-2008ITD ISO9001: 2008
Prvotřídní hranol BAK4.
Vysoce kvalitní optika.
♥ Barva: zelená
♥ Hmotnost: ... g

*Ilustrační fotografie, některé části se mohou vzhledem k vývoji produktu mírně lišit v provedení ve standardní dodávce!

Rybářský dalekohled  Rybářský dalekohled  Rybářský dalekohled

Rybářský dalekohled Rybářský dalekohled Rybářský dalekohled

Máte zájem o rybářský dalekohled a potřebujete poradit? Chcete zjistit které velikosti jsou konkrétně skladem a v jakém množství? Další informace o dalekohledech získáte na telefonu +420 608 847 950 nebo nám můžete také zaslat dotaz emailem na obchod@fishingtackle.cz.


Akce, slevyProč nakupovat u nás?

Vybrali jsme pro vás rybáři doporučené a preferované náčiní za příznivé ceny. Prodáváme to, co sami rádi použijeme. Nemáme vše, ale vybranou kvalitu.*

Děkujeme, že jste se rozhodli pro produkty na ww.fishingtackle.cz
♥ Pokud z nějakého důvodu nebudete spokojeni, prosím kontaktujte nás na obchod@fishingtackle.cz
♥ Vynasnažíme Váš problém co nejrychleji vyřešit.
Upozornění: Před objednávkou produktu, prosím podívejte se na tabulku velikostí a druhy barev. Pozorně si prosím přečtěte co je součástí dodávky. Naším cílem je, aby našim zákazníkům výrobek kvalitně posloužil.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Dalekohled Telmu 10 x 42 BAK 4

  • Zobrazeno: 6495
  • Naše hodnocení: Mimořádně výhodná cena za kvalitu.
  • Dostupnost: Obvykle 5-9 dní
  • 2 350 Kč
  • 2 295 Kč

Tagy: Doplňky, Dalekohledy, Camping

TOPlist