-10% Dočasně nedostupné Dalekohled Gosky High 12 x 55 Monokular

Rybářský dalekohledRybářský dalekohled má 12 x zvětšení, 55 mm objektiv a velmi široké zorné pole, umožňuje dívat se dále a dále. Průměr čočky je 55 mm, je jasnější, a to i ve tmě. Ideální pro rybáře, pozorování přírody, cestování, koncerty, sledování zvěře, outdoorové sportovní aktivity atd.

Přiblíží svět a poskytuje obrázky ve vysokém rozlišení s extrémně přesnou reprodukcí barev. Dlouhá vzdálenost ani špatné počasí nejsou překážkou kvalitního pozorování, pokud jste vybaveni monokulárním dalekohledem 12 x 55! Pokročilá optika vysoké kvality, kterou je tento model vybaven, zajišťuje čistý a svěží obraz.

Dodávka s držákem telefonu!

 

Dodávaný adaptér smartphonu umožňuje zachytit a zaznamenat krásu kolem vás. Takže můžete sdílet zábavu se svými rodinami a přáteli.
 

Vhodné pro většinu modelů mobilních telefonů - Univerzální klip mobilního telefonu, fotografování / videa, uložení v telefonu. Nastavitelné šálky lze snadno a rychle otočit nahoru a dolů pro optimální prohlížení s brýlemi nebo bez nich.

Zvětšení 12 x s jasným a jasným obrazem. Zelený filmový objektiv FMC o průměru 55 mm poskytuje větší průsvitnost a jas.

IP68 vodotěsný! 100% naplněný dusíkem, eliminující zamlžení na vnitřních površích čoček. I kdyby byl dalekohled v dešti nebo by se náhodou dostal do vody, fungovalo by to.

Velký hranol BAK-4 uvnitř, plně potažený zelený objektiv se zeleným objektivem a potažený modrým okulárem - Zesilte hlavní funkci monokulárního obrazu, díky čemuž bude vaše vidění jasnější, jasnější a přináší ostré snímky.

Pevný rám a pryžové "brnění" - Díky těsné ochraně odolá i těm nejnáročnějším povětrnostním podmínkám. Gumové pásky s pruhy usnadňují nošení a zabraňují vyklouznutí z ruky.

Dalekohled Ostření a dioptrická korekce - Centrální točítko ostření s integrovaným točítkem dioptrické korekce pro jednoduché nastavení jedním prstem.

Větší zvětšení pro pozorování detailů na větší vzdálenost. Dobrá volba pro sledování a pozorování otevřené krajiny, kdy je zapotřebí větší pozorovací rozsah.

Vlastnosti: HD optické členy - skla díky svým speciálním optickým vlastnostem umožňují dosáhnout významně vyššího potlačení chromatické aberace, než při použití standardních optických materiálů.

Ostření a korekce - Centrální masivní točítko ostření s integrovaným točítkem dioptrické korekce pro jednoduché nastavení jedním prstem. Všechny dalekohledy Concept Mini jsou vodotěsné, a jsou plně chráněny proti vlhkosti, dešti a sněhu.

Ergonomický tvar a ochrana - Dokonale vyvážený ergonomický design je pohodlný i při delších pozorování a gumové armování chrání vnitřní součásti před nárazy.

Součástí dodávky: Dalekohled s pouzdrem, popruhem na zápěstí, hadříkem z mikrovlákna, sponou na telefon a uživatelskou příručkou.


Technické parametry:

♥ Vynikající optika pro použití v obtížných podmínkách.
♥ Poskytuje zvětšení 12 x při průměru objektivu 55 mm.
♥ Užitečné příslušenství.
Prvotřídní hranol BAK4.
Vysoce kvalitní optika.
♥ Barva: zelená
♥ Hmotnost: 584 g

*Ilustrační fotografie, některé části se mohou vzhledem k vývoji produktu mírně lišit v provedení ve standardní dodávce!

Rybářský dalekohled  Rybářský dalekohled  Rybářský dalekohled

Rybářský dalekohled  Rybářský dalekohled  Rybářský dalekohled

Rybářský dalekohled  Rybářský dalekohled  Rybářský dalekohled

Máte zájem o rybářský dalekohled a potřebujete poradit? Chcete zjistit které velikosti jsou konkrétně skladem a v jakém množství? Další informace o dalekohledech získáte na telefonu +420 608 847 950 nebo nám můžete také zaslat dotaz emailem na obchod@fishingtackle.cz.


Akce, slevyProč nakupovat u nás?

Vybrali jsme pro vás rybáři doporučené a preferované náčiní za příznivé ceny. Prodáváme to, co sami rádi použijeme. Nemáme vše, ale vybranou kvalitu.*

Děkujeme, že jste se rozhodli pro produkty na ww.fishingtackle.cz
♥ Pokud z nějakého důvodu nebudete spokojeni, prosím kontaktujte nás na obchod@fishingtackle.cz
♥ Vynasnažíme Váš problém co nejrychleji vyřešit.
Upozornění: Před objednávkou produktu, prosím podívejte se na tabulku velikostí a druhy barev. Pozorně si prosím přečtěte co je součástí dodávky. Naším cílem je, aby našim zákazníkům výrobek kvalitně posloužil.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Dalekohled Gosky High 12 x 55 Monokular

  • Zobrazeno: 6461
  • Naše hodnocení: Mimořádně výhodná cena za kvalitu.
  • Dostupnost: Dočasně nedostupné
  • 4 995 Kč
  • 4 495 Kč

Tagy: Doplňky, Dalekohledy, Camping

TOPlist