-20% Obvykle 2-5 dní Binokulární dalekohled Uscamel 8 x 42 Compact HD Professional

Rybářský stojanProfesionální dalekohled HD má 8 x zvětšení, 42 mm objektiv a velmi široké zorné pole, 110 m / 1000 m , umožňuje dívat se dále a dále. Ideální pro pozorování přírody, cestování, koncerty, sledování zvěře, outdoorové sportovní aktivity atd.

Dlouhá vzdálenost ani špatné počasí nejsou překážkou kvalitního pozorování, pokud jste vybaveni binokulárním dalekohledem Uscamel 8 x 42! Pokročilá optika vysoké kvality, kterou je tento model vybaven, zajišťuje čistý a svěží obraz.

Vysoce kvalitní optika FMC. Povrchová vrstva FMC a prvotřídní hranol BAK4 zajišťují jasný a ostrý obraz. Veškerý design může většinou odrážet světlo, aby si udržel dobrý obraz a poskytl vám úžasný zážitek. Profesionální dalekohled pro všechny venkovní sporty.

Zvětšení 8x vám umožňuje pozorovat objekty i ve velké vzdálenosti a jeho objektivy s velkou aperturou zajišťují skvělou viditelnost i za špatných světelných podmínek. Vodotěsné tělo umožňuje pozorování za každého počasí. Binokulární dalekohled Uscamel 8 x 42 se nebojí žádných výzev!

Okuláry se skládají ze čtyř optických prvků uspořádaných do tří skupin a nabízejí svěží a ostrý obraz.  Okuláry na dalekohledu lze kroucením získat správné oční úlevy, přiblížit se k čočce a vidět snadněji a pohodlněji. Průměr okuláru je asi 20 mm, můžete vidět jasnější obrázky než jiné dalekohledy. Čočky jsou na všech optických plochách pokryty několikanásobnou antireflexní vrstvou, která zvyšuje světelnou propustnost. Triedr zprostředkovává obraz v živých, přirozených barvách.

Uscamel 8 x 42 lze bez problémů seřídit tak, aby vyhovoval stavu vašeho zraku. Vzdálenost mezi tubusy lze snadno upravit a pravý okulár je vybaven kroužkem dioptrické korekce. Pomocí twist - up očnic lze velmi pohodlně nastavit optimální vzdálenost mezi očima a okuláry. Reliéfní pogumovaný plášť v armádní zelené barvě neklouže v rukou. Uscamel 8 x 42 je dokonale vodotěsný, takže jej lze použít za každého počasí!

Perfektní pro jakékoliv dobrodružství v přírodě. Uscamel představuje kvalitní optiku s výkonem HD, která může soupeřit s mnohem dražšími konkurenčními modely. Objektivové čočky (HD) omezují chromatickou aberaci (rozpadání obrazu) a poskytují živý obraz s výjimečnou jasností. Speciální vícenásobné vrstvy zajišťují dobrou světelnou propustnost. Konstrukci dalekohledu vyrobeného ze slitin hořčíku chrání ergonomicky tvarované gumové armování, které zajišťuje nejen odolnost dalekohledu, ale také jeho příjemné a pohodlné užívání.

Ostření a dioptrická korekce - Centrální točítko ostření s integrovaným točítkem dioptrické korekce pro jednoduché nastavení jedním prstem.

Větší zvětšení pro pozorování detailů na větší vzdálenost. Dobrá volba pro sledování a pozorování otevřené krajiny, kdy je zapotřebí větší pozorovací rozsah. Vlastnosti: HD optické členy - skla díky svým speciálním optickým vlastnostem umožňují dosáhnout významně vyššího potlačení chromatické aberace, než při použití standardních optických materiálů.

Ostření a dioptrická korekce - Centrální masivní točítko ostření s integrovaným točítkem dioptrické korekce pro jednoduché nastavení jedním prstem. Všechny dalekohledy Uscamel jsou vodotěsné, a jsou plně chráněny proti vlhkosti, dešti a sněhu.

Ergonomický tvar a ochrana - Dokonale vyvážený ergonomický design je pohodlný i při delších pozorování a gumové armování chrání vnitřní součásti před nárazy.

Užitečné příslušenství. Gumový kryt okuláru a kryt objektivu chrání dalekohled v dobrém stavu. S náramkem na krk a měkkou taškou se budete cítit uvolněně a po ruce kdekoli. Popruhy jsou nastavitelné a dostatečně široké, aby poskytovaly pohodlí.


Technické parametry:

♥ Vynikající optika pro použití v obtížných podmínkách.
♥ Poskytuje zvětšení 8 x při průměru objektivu 42 mm.
♥ Užitečné příslušenství.
♥ Vzdálenost ostření: 2,5 m.
Prvotřídní hranol BAK4.
Vysoce kvalitní optika FMC.
♥ Barva: zelená.
♥ Rozměry: 13,3 x 6,8 x 15 cm.
♥ Hmotnost: 621 g.

Hranoly FMC a BAK4 pro jasnou vizi

Hranoly FMC a BAK4 pro jasnou vizi

Dalekohled poskytuje jasnější a jasnější pohled se 42 mm potaženou zelenou filmovou čočkou a okulárem o průměru 20 mm.

BAK4 Prisma hranol umožňuje dalekohledu moci poskytnout nejlepší výhled bez temné strany.

Můžete pozorovat jakýkoli podrobný objektiv s velkým 42mm objektivem pro zachycení veškerého procházejícího světla. Mají úpravu zprava doprava zajišťující rychlý a snadný přístup, zatímco oba okuláry mohou být kalibrovány samostatně, aby bylo vše vidět jasněji.

Nízké noční vidění a vodotěsné

Nízké noční vidění a vodotěsné tělo

Tento dalekohled můžete použít v šeru, ale ne v naprosté tmě.

Voděodolný, lze jej použít za i silného deště po dlouhou dobu, ale nelze jej máčet ve vodě!

Kompaktní rozměry dalekohledu

Dalekohled Uscamel pro profesionální použití s prizmatem, široké zorné pole 110 m / 1000 m, určený pro pozorování přírody, lov, sportovní akce, koncerty a venkovní pozorování zvěře.

Protiskluzový design a pogumování poskytují ochranu proti nárazům a dobrou odolnost proti povětrnostním vlivům. Dalekohledy s vysokou kvalitou výroby zajišťují během používání pohodlný a příjemný dotek.

 

*Ilustrační fotografie, některé části se mohou vzhledem k vývoji produktu mírně lišit v provedení ve standardní dodávce!

Rybářský dalekohled  Rybářský dalekohled  Rybářský dalekohled

Rybářský dalekohled Rybářský dalekohled Rybářský dalekohled

Rybářský dalekohled Rybářský dalekohled Rybářský dalekohled

Máte zájem o rybářský stojan na pruty a potřebujete poradit? Chcete zjistit které velikosti jsou konkrétně skladem a v jakém množství? Další informace o stojanech získáte na telefonu +420 608 847 950 nebo nám můžete také zaslat dotaz emailem na obchod@fishingtackle.cz.


Akce, slevyProč nakupovat u nás?

Vybrali jsme pro vás rybáři doporučené a preferované náčiní za příznivé ceny. Prodáváme to, co sami rádi použijeme. Nemáme vše, ale vybranou kvalitu.*

Děkujeme, že jste se rozhodli pro produkty na ww.fishingtackle.cz
♥ Pokud z nějakého důvodu nebudete spokojeni, prosím kontaktujte nás na obchod@fishingtackle.cz
♥ Vynasnažíme Váš problém co nejrychleji vyřešit.
Upozornění: Před objednávkou produktu, prosím podívejte se na tabulku velikostí a druhy barev. Pozorně si prosím přečtěte co je součástí dodávky. Naším cílem je, aby našim zákazníkům výrobek kvalitně posloužil.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Binokulární dalekohled Uscamel 8 x 42 Compact HD Professional

  • Zobrazeno: 4703
  • Naše hodnocení: Mimořádně výhodná cena za kvalitu.
  • Dostupnost: Obvykle 2-5 dní
  • 3 925 Kč
  • 3 145 Kč

Tagy: Doplňky, Dalekohledy, Camping

TOPlist