-23% Dočasně nedostupné Binokulární dalekohled Anruzon 12 x 42 FMC BAK4 HD a adaptér na smartphon

Rybářský dalekohledDalekohled má 12 x zvětšení, 42 mm objektiv a velmi široké zorné pole umožňuje dívat se dále a dále. Široké zorné pole, žádné "béčko", velmi vhodné pro zachycování rychle pohybující se objektů a dlouhodobého výhledu, vhodné pro pozorování ptáků, turismus, divoká zvířata, lov, outdoorové sporty, soutěže a koncerty.

Profesionální HD dalekohled: dalekohled s vysokým rozlišením 12 x 42 mm a širokoúhlým objektivem nabízí nejpohodlnější a nejjasnější vidění.

Dlouhá vzdálenost ani špatné počasí nejsou překážkou kvalitního pozorování, pokud jste vybaveni binokulárním dalekohledem  Anruzon 12 x 42! Pokročilá optika vysoké kvality, kterou je tento model vybaven, zajišťuje čistý a svěží obraz.

Vysoce kvalitní optika FMC. Povrchová vrstva FMC a prvotřídní hranol BAK4 zajišťují jasný a ostrý obraz. Veškerý design může většinou odrážet světlo, aby si udržel dobrý obraz a poskytl vám úžasný zážitek. Profesionální dalekohled pro všechny venkovní sporty.

Zvětšení 12x vám umožňuje pozorovat objekty i ve velké vzdálenosti a jeho objektivy s velkou aperturou zajišťují skvělou viditelnost i za špatných světelných podmínek. Vodotěsné tělo umožňuje pozorování za každého počasí.

Okuláry se skládají ze čtyř optických prvků uspořádaných do tří skupin a nabízejí svěží a ostrý obraz.  Okuláry na dalekohledu lze kroucením získat správné oční úlevy, přiblížit se k čočce a vidět snadněji a pohodlněji.

Průměr okuláru je asi 20 mm, můžete vidět jasnější obrázky než jiné dalekohledy. Čočky jsou na všech optických plochách pokryty několikanásobnou antireflexní vrstvou, která zvyšuje světelnou propustnost. Triedr zprostředkovává obraz v živých, přirozených barvách.

Perfektní pro jakékoliv dobrodružství v přírodě.  Anruzon 12 x 42 představuje kvalitní optiku s výkonem HD, která může soupeřit s mnohem dražšími konkurenčními modely. Objektivové čočky (HD) omezují chromatickou aberaci (rozpadání obrazu) a poskytují živý obraz s výjimečnou jasností.

Speciální vícenásobné vrstvy zajišťují dobrou světelnou propustnost. Konstrukci dalekohledu vyrobeného ze slitin hořčíku chrání ergonomicky tvarované gumové armování, které zajišťuje nejen odolnost dalekohledu, ale také jeho příjemné a pohodlné užívání.

Dalekohled Ostření a dioptrická korekce - Centrální točítko ostření s integrovaným točítkem dioptrické korekce pro jednoduché nastavení jedním prstem.

Větší zvětšení pro pozorování detailů na větší vzdálenost. Dobrá volba pro sledování a pozorování otevřené krajiny, kdy je zapotřebí větší pozorovací rozsah.

Vlastnosti: HD optické členy - skla díky svým speciálním optickým vlastnostem umožňují dosáhnout významně vyššího potlačení chromatické aberace, než při použití standardních optických materiálů.

Ostření a dioptrická korekce - Centrální masivní točítko ostření s integrovaným točítkem dioptrické korekce pro jednoduché nastavení jedním prstem. Všechny dalekohledy Anruzon jsou vodotěsné - IPX7, a jsou plně chráněny proti vlhkosti, dešti a sněhu.

Ergonomický tvar a ochrana - Dokonale vyvážený ergonomický design je pohodlný i při delších pozorování a gumové armování chrání vnitřní součásti před nárazy.

Užitečné příslušenství. Gumový kryt okuláru a kryt objektivu chrání dalekohled v dobrém stavu. S náramkem na krk a měkkou taškou se budete cítit uvolněně a po ruce kdekoli. Popruhy jsou nastavitelné a dostatečně široké, aby poskytovaly pohodlí.


Technické parametry:

♥ Vynikající optika pro použití v obtížných podmínkách.
♥ Poskytuje zvětšení 12x při průměru objektivu 42 mm.
♥ Užitečné příslušenství.
Prvotřídní hranol BAK4.
Vysoce kvalitní optika FMC.
♥ Barva: zelená.
♥ Rozměry: 19.8 x 18.6 x 8 cm

*Ilustrační fotografie, některé části se mohou vzhledem k vývoji produktu mírně lišit v provedení ve standardní dodávce!

Rybářský dalekohledRybářský dalekohledRybářský dalekohled

Rybářský dalekohledRybářský dalekohledRybářský dalekohled

Máte zájem o rybářský dalekohled a potřebujete poradit? Chcete zjistit které velikosti jsou konkrétně skladem a v jakém množství? Další informace o stojanech získáte na telefonu +420 608 847 950 nebo nám můžete také zaslat dotaz emailem na obchod@fishingtackle.cz.


Akce, slevyProč nakupovat u nás?

Vybrali jsme pro vás rybáři doporučené a preferované náčiní za příznivé ceny. Prodáváme to, co sami rádi použijeme. Nemáme vše, ale vybranou kvalitu.*

Děkujeme, že jste se rozhodli pro produkty na ww.fishingtackle.cz
♥ Pokud z nějakého důvodu nebudete spokojeni, prosím kontaktujte nás na obchod@fishingtackle.cz
♥ Vynasnažíme Váš problém co nejrychleji vyřešit.
Upozornění: Před objednávkou produktu, prosím podívejte se na tabulku velikostí a druhy barev. Pozorně si prosím přečtěte co je součástí dodávky. Naším cílem je, aby našim zákazníkům výrobek kvalitně posloužil.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Binokulární dalekohled Anruzon 12 x 42 FMC BAK4 HD a adaptér na smartphon

  • Zobrazeno: 2656
  • Naše hodnocení: Mimořádně výhodná cena za kvalitu.
  • Dostupnost: Dočasně nedostupné
  • 4 995 Kč
  • 3 845 Kč

Tagy: Doplňky, Dalekohledy, Camping

TOPlist