-6% Obvykle 2-5 dní Zakrmovací lopatka na krmení Boilie Spoon, rukojeť 40 cm

Rybářské potřeby Zakrmovací lopatka je výborným pomocníkem na zakrmování. Tato dvoudílná lopatka, která se dělí na ručku (40 cm) a naběračku, je rozebíratelná díky odolnému závitu. Vnadící lopatka vhodná pro různé druhy návnad i s luxusní rukojetí.

Lopatka je vyrobená z odolného extra silného plastu PP.

Rukujeť je vyrobená z extrémně pevného kompozitního materiálu a opatřená měkkou gumovou koncovkou s bezpečnostním kalounem.

Rybářské vrhače  jsou nezbytností pro každého rybáře. Lopatka je vyrobena z lehčených materiálů, a to výrazně snižuje svalovou únavu i při delším zakrmování.


Parametry v kostce : 

♥ Rozměry lopatky: 26,5 x 7 x 6,5 cm
♥ Délka rukojeti: 40 cm


Máte zájem o rybářské potřeby a potřebujete poradit? Chcete zjistit které druhy, velikosti a modely jsou konkrétně skladem a v jakém množství? Další informace o rybářských potřebách získáte na telefonu +420 608 847 950 nebo nám můžete také zaslat dotaz emailem na obchod@fishingtackle.cz.


Akce, slevyProč nakupovat u nás?

Vybrali jsme pro vás rybáři doporučené a preferované náčiní za příznivé ceny. Prodáváme to, co sami rádi použijeme. Nemáme vše, ale vybranou kvalitu.*

Děkujeme, že jste se rozhodli pro produkty na ww.fishingtackle.cz
♥ Pokud z nějakého důvodu nebudete spokojeni, prosím kontaktujte nás na obchod@fishingtackle.cz
♥ Vynasnažíme Váš problém co nejrychleji vyřešit.
Upozornění: Před objednávkou produktu, prosím podívejte se na tabulku velikostí a druhy barev. Pozorně si prosím přečtěte co je součástí dodávky. Naším cílem je, aby našim zákazníkům výrobek kvalitně posloužil.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Zakrmovací lopatka na krmení Boilie Spoon, rukojeť 40 cm

  • Zobrazeno: 2108
  • Naše hodnocení: Doporučujeme.
  • Dostupnost: Obvykle 2-5 dní
  • 345 Kč
  • 325 Kč

Tagy: Praky

TOPlist