-18% Obvykle 2-5 dní Vrhací tyč Delphin 95 cm, průměr 20 mm

Rybářské potřeby Lehká a velmi odolná vrhací tyč od slovenské značky za bezkonkurenční cenu. Delphin Thrower je výbornou pomůckou každého rybáře při zakrmování. Díky unikátnímu tvaru s ním dosáhnete bez problémů i opravdu dlouhé hody.

Rybářské vrhače  jsou nezbytností pro každého rybáře. Tyč je vyrobena z lehčených materiálů, a to výrazně snižuje svalovou únavu i při delším zakrmování.

Vrhací tyč je vyráběna ve dvou provedeních: na vrhání krmiva do průměru 20 mm a do průměru 24 mm. Obě provedení mají shodnou délku 95 cm. Díky nízké hmotnosti (20 mm- 170g a do 24 mm- 180g) a ergonomické pěnové rukojeti vám nebudou dělat problém ani mnohočetně opakováná nahazování.


Parametry v kostce : 

♥ Celková délka s rukojetí: 95 cm.
♥ Průměr: 20 mm.
♥ Hmotnost:


Máte zájem o rybářské potřeby a potřebujete poradit? Chcete zjistit které druhy, velikosti a modely jsou konkrétně skladem a v jakém množství? Další informace o rybářských potřebách získáte na telefonu +420 608 847 950 nebo nám můžete také zaslat dotaz emailem na obchod@fishingtackle.cz.


Akce, slevyProč nakupovat u nás?

Vybrali jsme pro vás rybáři doporučené a preferované náčiní za příznivé ceny. Prodáváme to, co sami rádi použijeme. Nemáme vše, ale vybranou kvalitu.*

Děkujeme, že jste se rozhodli pro produkty na ww.fishingtackle.cz
♥ Pokud z nějakého důvodu nebudete spokojeni, prosím kontaktujte nás na obchod@fishingtackle.cz
♥ Vynasnažíme Váš problém co nejrychleji vyřešit.
Upozornění: Před objednávkou produktu, prosím podívejte se na tabulku velikostí a druhy barev. Pozorně si prosím přečtěte co je součástí dodávky. Naším cílem je, aby našim zákazníkům výrobek kvalitně posloužil.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Vrhací tyč Delphin 95 cm, průměr 20 mm

  • Zobrazeno: 2306
  • Naše hodnocení: Doporučujeme.
  • Dostupnost: Obvykle 2-5 dní
  • 275 Kč
  • 225 Kč

Tagy: Praky, vrhací tyče

TOPlist