-9% Obvykle 5-9 dní Sada třpytek 10 kusů na štiky, candáty a pstruhy + krabička

Přívlač Perfektní velikosti a barvy rotačních třpytek pro rybolov štik, candátů a pstruhů. Balení obsahuje 10 kusů kvalitních rotaček a praktickou krabičku. Rozsah velikostí: 2,13 - 3,7 "(5,4 až 7,8 cm); Hmotnostní rozmezí: 0,14-0,53oz (3,97 až 15 g). U rotačních třpytek existuje několik velikostí, z nichž je lepší chytat velké i malé ryby.


Každá třpytka je dodávána s ostrým háčkem, rotačním tělem a vřetenem z nerezové oceli. Díky barevným variantám a rotačnímu uchycení mohou tyto rybářské návnady poskytovat nepřetržité třpyty a vibrace, aby přilákaly více ryb.

Výhodné sady kvalitních třpytek.

Tyto rybářské návnady jsou dostatečně lehké, aby se daly dobře lovit s lehkým rybolovem, ale dostatečně malé, aby zachytily různé ryby. Některé jsou s podrobnějším rytím, jiné jsou hladší a lesklejší, aby lépe zachytily světlo. Fotky sad jsou ilustrační a barvy a tvary se mohou mírně lišit v každé sadě.


Tyto rybářské návnady jsou určeny k lovu candátů, štik, okounů a pstruhů. Mohou být také použity pro lov lososů. Jsou vhodné pro sladkou i slanou vodu.


*Ilustrační fotografie, některé části se mohou vzhledem k vývoji produktu mírně lišit v provedení ve standardní dodávce!

Rybářské navijáky  Rybářské navijáky  Rybářské navijáky

Rybářské navijáky Rybářské navijáky Rybářské navijáky

Máte zájem o sady třpytek potřebujete poradit? Chcete zjistit které velikosti jsou konkrétně skladem a v jakém množství? Další informace o sady třpytek získáte na telefonu +420 608 847 950 nebo nám můžete také zaslat dotaz emailem na obchod@fishingtackle.cz.


Akce, slevyProč nakupovat u nás?

Vybrali jsme pro vás rybáři doporučené a preferované náčiní za příznivé ceny. Prodáváme to, co sami rádi použijeme. Nemáme vše, ale vybranou kvalitu.*

Děkujeme, že jste se rozhodli pro produkty na ww.fishingtackle.cz
♥ Pokud z nějakého důvodu nebudete spokojeni, prosím kontaktujte nás na obchod@fishingtackle.cz
♥ Vynasnažíme Váš problém co nejrychleji vyřešit.
Upozornění: Před objednávkou produktu, prosím podívejte se na tabulku velikostí a druhy barev. Pozorně si prosím přečtěte co je součástí dodávky. Naším cílem je, aby našim zákazníkům výrobek kvalitně posloužil.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Sada třpytek 10 kusů na štiky, candáty a pstruhy + krabička

  • Zobrazeno: 5769
  • Naše hodnocení: Velmi dobrý poměr ceny a kvality.
  • Dostupnost: Obvykle 5-9 dní
  • 650 Kč
  • 590 Kč

Tagy: Přívlač, Třpytky, Vláčecí nástrahy

TOPlist