-34% Poslední kus! Třpytka plandavka Paladin Trick Fisch 9 cm 24 g

Přívlač Třpytka - Plandavky od Paladin Trick Fisch 9 cm 24 g jsou umělé vláčecí nástrahy určené k lovu všech dravých ryb, jejich charakteristický plandavý pohyb, který jim dal jméno je zvláště pro lov štik, sumců a ryb na velké vzdálenosti.

Velkou a těžkou plandavkou nahodíte opravdu daleko!

 

Vybrali jsme na přívlač kvalitní i levné nástrahy, srovnali ceny a kvalitu. Náš výběr je s důrazem na funkčnost, cenu a zkušenosti ostatních rybářů. Prodáváme třpytky a woblery za příznivé ceny.

Máme dostatečný a ověřený výběr za přijatelné ceny pro všechny rybáře. Začátečníci a zkušení rybáři nám dávají důvěru. To hovoří o naší kompetenci a náš tým může být na to opravdu pyšný!

Excelentní chod a maximální účinnost.

 

Doplňte svou výbavu o pestrou škálu třpytek, se kterými budete sklízet jeden úspěch za druhým. U třpytek i woblerů existuje několik barev a velikostí, z nichž je lepší chytat velké i malé ryby.

Náš výběr je zaměřen na univerzální velikost, dokonalou imitaci ryb, ostré háčky a perfektní chod.


Máte zájem o vláčecí nástrahy potřebujete poradit? Chcete zjistit které velikosti jsou konkrétně skladem a v jakém množství? Další informace získáte na telefonu +420 608 847 950 nebo nám můžete také zaslat dotaz emailem na obchod@fishingtackle.cz.


Akce, slevyProč nakupovat u nás?

Vybrali jsme pro vás rybáři doporučené a preferované náčiní za příznivé ceny. Prodáváme to, co sami rádi použijeme. Nemáme vše, ale vybranou kvalitu.*

Děkujeme, že jste se rozhodli pro produkty na ww.fishingtackle.cz
♥ Pokud z nějakého důvodu nebudete spokojeni, prosím kontaktujte nás na obchod@fishingtackle.cz
♥ Vynasnažíme Váš problém co nejrychleji vyřešit.
Upozornění: Před objednávkou produktu, prosím podívejte se na tabulku velikostí a druhy barev. Pozorně si prosím přečtěte co je součástí dodávky. Naším cílem je, aby našim zákazníkům výrobek kvalitně posloužil.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Třpytka plandavka Paladin Trick Fisch 9 cm 24 g

  • Zobrazeno: 3219
  • Naše hodnocení: Excelentní chod a maximální účinnost.
  • Dostupnost: Poslední kus!
  • 145 Kč
  • 95 Kč

Tagy: Přívlač, Woblery, Vláčecí nástrahy

TOPlist