-10% Obvykle 2-5 dní Hrazda Delphin C-BUZZ na 3 pruty 32,5 cm

Rybářské stojany Hrazda na pruty C-BUZZ je takzvaný univerzální buzzbar, který díky obvyklému závitu můžete upevnit do většiny běžně dostupných vidliček. Výborně si rozumí i s naším modelem Delphin C-STICK, díky čemuž dostanete velmi stabilní a pevnou sestavu v elegantní černo-hnědé barevné kombinaci. Už jen našroubovat držáky prutu a může se jít na věc!

C-BUZZ je ideálním společníkem na rychlé vycházky, či urban fishing, kde oceníte jeho výborné transportní rozměry a rychlou montáž. Pro vymezení spoje je navíc nad jeho závitem gumové těsnění, které umožní dokonalé dosednutí na vidličku.

Vyhotovený je z hliníku, který je povrchově upraven anodizací. Díky tomu dokáže dlouhodobě čelit jakýmkoliv povětrnostním podmínkám bez jakékoliv újmy. Ceny a varianty


Dostupné druhy:

♥ Delphin C-BUZZ na 2 pruty 27,0cm
♥ Delphin C-BUZZ na 3 pruty 32,5cm


Máte zájem o Hrazdy Delphin a potřebujete poradit? Chcete zjistit které velikosti jsou konkrétně skladem a v jakém množství? Další informace o Hrazdách Delphin získáte na telefonu +420 608 847 950 nebo nám můžete také zaslat dotaz emailem na obchod@fishingtackle.cz.


Děkujeme, že jste se rozhodli pro produkty na ww.fishingtackle.cz
♥ Pokud z nějakého důvodu nebudete spokojeni, prosím kontaktujte nás na obchod@fishingtackle.cz
♥ Vynasnažíme Váš problém co nejrychleji vyřešit.
Upozornění: Před objednávkou produktu, prosím podívejte se na tabulku velikostí a druhy barev. Pozorně si prosím přečtěte co je součástí dodávky. Naším cílem je, aby našim zákazníkům výrobek kvalitně posloužil.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Hrazda Delphin C-BUZZ na 3 pruty 32,5 cm

  • Zobrazeno: 2570
  • Naše hodnocení: Univerzální a kvalitní hrazda.
  • Dostupnost: Obvykle 2-5 dní
  • 315 Kč
  • 285 Kč

Dostupné možnosti

Tagy: vidličky, rohatinky, podpěry

TOPlist