-11% Obvykle 2-5 dní Stojan na pruty, tripod Static

Rybářský stojan Rybářský tripod Static patří do série velmi populárních stojanů - Tripod. Je trvanlivý, stabilní a variabilní stojan v příjemné cenové kategorii. Součástí dodávky je přepravní, impregnované pouzdro. Celá základna je postavena na třech nohách, které jsou vyrobeny z lehkého, ale robustního 22 mm kulatého profilu.

Profily jsou povrchově barvené práškovou barvou, která nabízí vynikající ochranu proti korozi, opotřebení a agresivnímu prostředí. Všechny závity (vnější i vnitřní) jsou vyrobené z mosazi, což výrazně přispívá k celkové trvanlivost stojanu.

Nepopiratelnou výhodou Staticu oproti běžným stojanům, které jsou postaveny na kulatých profilech je, že Static má vytvořené drážky ve výsuvných profilech ramen tak, aby zabránily nežádoucímu "protáčení se" stojanu, když ho zatížíte na jedné straně. Pro zabezpečení maximální stability je středový kloub vybaven hákem pro zavěšení závaží, které zvýší jeho stabilitu, zejména za silného větru. Static umožňuje správné nastavení variabilní výšky jako i sklonu prutů.

K tomuto účelu slouží tři teleskopické nohy základny a centrální kloub, který dovoluje správné nastavení sklonu. Rovnoměrnou výšku (pruty jsou rovnoměrně se zemí) tak můžete nastavit v rozmezí 65-90cm, v případě nastavení sklonu však můžete pruty dostat až do výšky kolem 120 cm.


Technické parametry:

♥ Pohodlné usazení až 3 kaprových prutů.
♥ Balení: rodpod + obal.
♥ Barva: hnědá.
♥ Rozměry: výška nohou 40 -65 cm,  šířka přední hrazdy 43 cm, šířka zadní hrazdy 38 cm, délka stojanu 75 - 130 cm.
♥ Hmotnost: 2,50 kg, transportní rozměry 85 x 35 x 15 cm.

*Ilustrační fotografie, některé části se mohou vzhledem k vývoji produktu mírně lišit v provedení ve standardní dodávce!

Stojan na pruty  Stojan na pruty  Stojan na pruty

Máte zájem o rybářský stojan na pruty a potřebujete poradit? Chcete zjistit které velikosti jsou konkrétně skladem a v jakém množství? Další informace o stojanech získáte na telefonu +420 608 847 950 nebo nám můžete také zaslat dotaz emailem na obchod@fishingtackle.cz.


Akce, slevyProč nakupovat u nás?

Vybrali jsme pro vás rybáři doporučené a preferované náčiní za příznivé ceny. Prodáváme to, co sami rádi použijeme. Nemáme vše, ale vybranou kvalitu.*

Děkujeme, že jste se rozhodli pro produkty na ww.fishingtackle.cz
♥ Pokud z nějakého důvodu nebudete spokojeni, prosím kontaktujte nás na obchod@fishingtackle.cz
♥ Vynasnažíme Váš problém co nejrychleji vyřešit.
Upozornění: Před objednávkou produktu, prosím podívejte se na tabulku velikostí a druhy barev. Pozorně si prosím přečtěte co je součástí dodávky. Naším cílem je, aby našim zákazníkům výrobek kvalitně posloužil.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Stojan na pruty, tripod Static

  • Zobrazeno: 1670
  • Naše hodnocení: Mimořádně výhodná cena za stojan.
  • Dostupnost: Obvykle 2-5 dní
  • 2 215 Kč
  • 1 965 Kč

Tagy: Stojany na pruty

TOPlist