-11% Obvykle 2-5 dní Stojan na pruty, rodpod RPX 4 Silver

Rybářský stojan Rybářský rodpod v kvalitním hliníku. Ten, kdo u vody nemá v oblibě vše výhradně černé, určitě sáhne po našem modelu RPX-4 Silver. Jeho dokonalý design je výsledkem anodizace hliníkové konstrukce do lesklého stříbrného povrchu s šedým nádechem. Má propracovaný spoj uchycení nohou s tělem rodpodu.

Masivní spojovací kus zabezpečuje až o 15% vyšší tuhost tohoto celku, což se výrazně podepisuje na enormně vysoké stabilitě za každých podmínek. Přesto se nám podařilo udržet nízkou hmotnost, kterou oceníte hlavně při transportu rodpodu.

Bezchybně zpracované detaily a díly s vysokou přesností vyhotovení. To je rodpod Delphin RPX-4, který nabízí nečekanou variabilitu.

V základním balení najdete hrazdy na 3 pruty, ale nabízíme vám možnost dokoupení setu hrazd pro 4 pruty.

Délka stojanu se dá nastavit v rozmezí 84 - 138 cm. Při použití dokoupitelných noh pro RPX-4 s rozmezím nastavení 70 - 140 cm, je možné RPX-4 nastavit až do výšky více jak 130 cm (náhradní nohy nejsou součástí balení, s použitím standardních noh je možné nastavit výšku maximálně na 80cm). Stojan je dodávaný v nepromokavém transportním pouzdře.


Technické parametry:

♥ Pohodlné usazení až 3 kaprových prutů.
♥ Balení: rodpod + obal.
♥ Barva: stříbrná, materiál: hliník.
♥ Rozměry: výška stojanu 60-140cm (50-80 cm), délka stojanu 84 - 138 cm.
♥ Hmotnost: 2,60 kg, transportní rozměry 90 x 20 x 7 cm .

*Ilustrační fotografie, některé části se mohou vzhledem k vývoji produktu mírně lišit v provedení ve standardní dodávce!

Rybářské potřeby  Rybářské potřeby  Rybářské potřeby

Rybářské potřeby Rybářské potřeby Rybářské potřeby

Máte zájem o rybářský stojan na pruty a potřebujete poradit? Chcete zjistit které velikosti jsou konkrétně skladem a v jakém množství? Další informace o stojanech získáte na telefonu +420 608 847 950 nebo nám můžete také zaslat dotaz emailem na obchod@fishingtackle.cz.


Akce, slevyProč nakupovat u nás?

Vybrali jsme pro vás rybáři doporučené a preferované náčiní za příznivé ceny. Prodáváme to, co sami rádi použijeme. Nemáme vše, ale vybranou kvalitu.*

Děkujeme, že jste se rozhodli pro produkty na ww.fishingtackle.cz
♥ Pokud z nějakého důvodu nebudete spokojeni, prosím kontaktujte nás na obchod@fishingtackle.cz
♥ Vynasnažíme Váš problém co nejrychleji vyřešit.
Upozornění: Před objednávkou produktu, prosím podívejte se na tabulku velikostí a druhy barev. Pozorně si prosím přečtěte co je součástí dodávky. Naším cílem je, aby našim zákazníkům výrobek kvalitně posloužil.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Stojan na pruty, rodpod RPX 4 Silver

  • Zobrazeno: 1941
  • Naše hodnocení: Mimořádně kvalitní stojan.
  • Dostupnost: Obvykle 2-5 dní
  • 2 965 Kč
  • 2 645 Kč

Tagy: Stojany na pruty

TOPlist