-3% Dočasně nedostupné Elektronický signalizátor EASY

Rybářské vlasce Easy je praktický rybářský signalizátor záběru, který se vyznačuje velmi jednoduchou a spolehlivou konstrukcí. Je určený pro montáž přímo na prut upevněním pomocí elastických gumových popruhů. Po nahození a vypnutí se vlasec jednoduše nasadí na rolničku signalizátoru a na navijáku se povolí brzda. Záběr je indikován zvukovým a světelným znamením. Rybářské signalizátory mají dnes již mnoho vychytaných funkcí, ale spolehlivě oznámí záběr i  Elektronický signalizátor EASY.

 

Jednoduchý, ale spolehlivý, efektivní signalizátor s diodou.

Na spodní části má umístěn spínač, takže uchycením k prutu se signalizátor automaticky zapne. Pak už stačí jen vložit vlasec do otvoru s otočným snímačem. Při záběru vlasec otáčí kolečko snímače a signalizátor zvukově i světelně oznamuje záběr. Elektronický signalizátor záběru Easy je dodáván s 3 x LR44 bateriemi.

 

♥ Jednoduchá instalace
♥ Provoz na baterie A13 1,5V - baterie jsou součástí.


Máte zájem o Rybářský signalizátor a potřebujete poradit? Chcete zjistit které velikosti jsou konkrétně skladem a v jakém množství? Další informace o signalizátorech získáte na telefonu +420 608 847 950 nebo nám můžete také zaslat dotaz emailem na obchod@fishingtackle.cz.


Akce, slevyProč nakupovat u nás?

Vybrali jsme pro vás rybáři doporučené a preferované náčiní za příznivé ceny. Prodáváme to, co sami rádi použijeme. Nemáme vše, ale vybranou kvalitu.*

Děkujeme, že jste se rozhodli pro produkty na ww.fishingtackle.cz
♥ Pokud z nějakého důvodu nebudete spokojeni, prosím kontaktujte nás na obchod@fishingtackle.cz
♥ Vynasnažíme Váš problém co nejrychleji vyřešit.
Upozornění: Před objednávkou produktu, prosím podívejte se na tabulku velikostí, druhy barev a dostupných možností. Pozorně si prosím přečtěte co je součástí dodávky. Naším cílem je, aby našim zákazníkům výrobek kvalitně posloužil.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Elektronický signalizátor EASY

  • Zobrazeno: 1828
  • Výrobce: Delphin
  • Naše hodnocení: Osvědčený signalizátor záběru při chytání.
  • Dostupnost: Dočasně nedostupné
  • 160 Kč
  • 155 Kč

Tagy: Signalizátory, Swingery

TOPlist