-7% Vyprodáno Rybářský vlasec  Planet Carp 0,30 mm 1000 m

Rybářské vlasce Planet Carp je speciálně navržený vlasec pro lov velkých kaprů, který splní i požadavky těch nejnáročnějších kaprařů.  Jeho hlavními rysy jsou extrémní odolnost vůči oděru a velmi vysoká pevnost v uzlu. Jeho tmavě hnědá barva jej činí snadno viditelným na břechu a téměř neviditelným ve vodě.

Tento vlasec je téměř bezpaměťový.

 Rybářské vlasce mají mnoho vychytaných vlastností a skvělé nahazování zajišťuje jeho výjimečně hladký povrch. Tento vlasec je taktéž odolný vůči UV záření a má poměrně dlouhou životnost. Konečnou úpravou vlasce byl docílen mimořádně hladný povrch, který přispívá k výraznému snížení tření nejen při nahazování, ale hlavně při tření o různé překážky nebo tráviny.


Dostupné průměry / pevnost :

♥ Průměr 0,26 mm / 9,00 kg
♥ Průměr 0,28 mm / 10,90 kg
♥ Průměr 0,30 mm / 12,60 kg


Máte zájem o Rybářské vlasce a potřebujete poradit? Chcete zjistit které velikosti jsou konkrétně skladem a v jakém množství? Další informace o rybářských vlascích získáte na telefonu +420 608 847 950 nebo nám můžete také zaslat dotaz emailem na obchod@fishingtackle.cz.


Akce, slevyProč nakupovat u nás?

Vybrali jsme pro vás rybáři doporučené a preferované náčiní za příznivé ceny. Prodáváme to, co sami rádi použijeme. Nemáme vše, ale vybranou kvalitu.*

Děkujeme, že jste se rozhodli pro produkty na ww.fishingtackle.cz
♥ Pokud z nějakého důvodu nebudete spokojeni, prosím kontaktujte nás na obchod@fishingtackle.cz
♥ Vynasnažíme Váš problém co nejrychleji vyřešit.
Upozornění: Před objednávkou produktu, prosím podívejte se na tabulku velikostí, druhy barev a dostupných možností. Pozorně si prosím přečtěte co je součástí dodávky. Naším cílem je, aby našim zákazníkům výrobek kvalitně posloužil.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Rybářský vlasec Planet Carp 0,30 mm 1000 m

  • Zobrazeno: 1979
  • Naše hodnocení: Perfektní kaprové vlasce.
  • Dostupnost: Vyprodáno
  • 350 Kč
  • 325 Kč

Tagy: Rybářský vlasec, Program na kapry

TOPlist