-12% Obvykle 2-5 dní Rybářský vlasec  Furio Line 0,30 mm 600 m

Rybářské vlasce Nová řada perfektních kaprových vlasců pod názvem Furio. Díky přísné japonské výrobní technologii jsme docílili vysoké nosnosti, nízkého průměru a extrémní odolnosti vůči oděru. Jedná se o potápivý vlasec, který je určený pro lov velkých kaprů a je vhodný jak pro daleké nahazování, tak pro vyvážku. Vlasec je velmi pevný a poddajný, ale nekroutí se. Má neskutečně vysokou pevnost - jak v tahu, tak i v uzlu

Tento vlasec je téměř bezpaměťový.

 Rybářské vlasce mají mnoho vychytaných vlastností a skvělé nahazování zajišťuje jeho výjimečně hladký povrch. Jeho tmavě hnědé zbarvení dokonale splyne s okolním podvodním prostředím. Vlasec je taktéž odolný vůči UV záření a má dlouhou životnost. Konečnou úpravou vlasce byl docílen mimořádně hladký povrch, který přispvívá k výraznému snížení tření, nejen při nahazování, ale i u různých vodních překážek.  


Dostupné průměry / pevnost :

♥ Průměr 0,26 mm / 8,00 kg
♥ Průměr 0,28 mm / 9,50 kg
♥ Průměr 0,30 mm / 11,00 kg


Máte zájem o Rybářské vlasce a potřebujete poradit? Chcete zjistit které velikosti jsou konkrétně skladem a v jakém množství? Další informace o rybářských vlascích získáte na telefonu +420 608 847 950 nebo nám můžete také zaslat dotaz emailem na obchod@fishingtackle.cz.


Akce, slevyProč nakupovat u nás?

Vybrali jsme pro vás rybáři doporučené a preferované náčiní za příznivé ceny. Prodáváme to, co sami rádi použijeme. Nemáme vše, ale vybranou kvalitu.*

Děkujeme, že jste se rozhodli pro produkty na ww.fishingtackle.cz
♥ Pokud z nějakého důvodu nebudete spokojeni, prosím kontaktujte nás na obchod@fishingtackle.cz
♥ Vynasnažíme Váš problém co nejrychleji vyřešit.
Upozornění: Před objednávkou produktu, prosím podívejte se na tabulku velikostí, druhy barev a dostupných možností. Pozorně si prosím přečtěte co je součástí dodávky. Naším cílem je, aby našim zákazníkům výrobek kvalitně posloužil.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Rybářský vlasec Furio Line 0,30 mm 600 m

  • Zobrazeno: 2053
  • Naše hodnocení: Perfektní kaprové vlasce.
  • Dostupnost: Obvykle 2-5 dní
  • 210 Kč
  • 185 Kč

Tagy: Rybářský vlasec, Program na kapry

TOPlist