--18% Obvykle 2-5 dní Teleskopický prut Thunder Telerod 360 cm 140 g

Rybářské prutyTeleskopický prut na kapry je nádherně zpracovaný a určen je pro lov na těžko s krmítkem, nebo klasickou zátěží. Thunder Telerod je postaven na plno-uhlíkovém blanku. První vodicí očko je upevněno až na druhém výsuvném dílu, což výrazně snižuje tření vlasce při nahazování a prodlužuje tak celkovou délku náhodu. 

Kaprařský klasický a krásný teleskop.

 

Teleskopický prut s luxusní štíhlou rukojetí a výtečných vlastností. Prodloužená rukojeť je srovnatelná s kaprařský boilesovými pruty, což umožňuje pohodlné a daleké nahazování. Celkový dojem z prutu dotváří nádherná vínová barva celého blanku prutu.

V případě, že hledáte kvalitní teleskopický prut pro lov na těžko, Thunder Telerod je určitě jednou z nejlepších voleb, kterou najdete na evropském trhu. Chování blanku je vyvážené, jako kdyby se nejednalo o teleskop.


Klíčové vlastnosti prutu:

♥ Počet dílů: 6
♥ Průměr blanku nad rukojetí:
♥ Počet oček: 6
♥ Transportní délka cca: 121 cm
♥ Hmotnost: 427 g
♥ Vrhací zátěž až 140 g


Máte zájem o Teleskopický prut Armada a potřebujete poradit? Chcete zjistit které velikosti jsou konkrétně skladem a v jakém množství? Další informace o prutech získáte na telefonu +420 608 847 950 nebo nám můžete také zaslat dotaz emailem na obchod@fishingtackle.cz.


Akce, slevyProč nakupovat u nás?

Vybrali jsme pro vás rybáři doporučené a preferované náčiní za příznivé ceny. Prodáváme to, co sami rádi použijeme. Nemáme vše, ale vybranou kvalitu.*

Děkujeme, že jste se rozhodli pro produkty na ww.fishingtackle.cz
♥ Pokud z nějakého důvodu nebudete spokojeni, prosím kontaktujte nás na obchod@fishingtackle.cz
♥ Vynasnažíme Váš problém co nejrychleji vyřešit.
Upozornění: Před objednávkou produktu, prosím podívejte se na tabulku velikostí a druhy barev. Pozorně si prosím přečtěte co je součástí dodávky. Naším cílem je, aby našim zákazníkům výrobek kvalitně posloužil.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Teleskopický prut Thunder Telerod 360 cm 140 g

  • Zobrazeno: 2177
  • Naše hodnocení: Nejen krásný, ale i perfektně funkčí.
  • Dostupnost: Obvykle 2-5 dní
  • 1 195 Kč
  • 1 405 Kč

Tagy: pruty, teleskopické pruty

TOPlist