-11% Obvykle 2-5 dní Teleskopický prut Delphin Omnia 360 cm 3,00 lbs

Rybářské prutyTeleskopický prut na kapry Omnia má všechno, co má dobrý a kvalitní teleskopický prut má mít. Na teleskop je extrémně lehký, má univerzální vrhací zátěž 3 lbs, je pevný, má gumové dorazy na očkách, takže při skládání nehrozí riziko jejich poškození. Pokud se potřebujete spolehnout na kvalitní prut, zároveň se sbalit do minimálních rozměrů, sáhněte po OMNII, která vás už při prvním dotyku překvapí svou úžasnou lehkostí a elegancí. S tímto prutem si dokonale užijete každou zdolávanou rybu, jelikož má měkkou, parabolickou akci.
 

Rybářský prut pro příznivce teleskopů.

Příjemná rukojeť výborně padne do ruky. Osazená je roky ověřeným DPS sedlem v elegantní černé barvě. Nevzhledné koncovky běžných teleskopických prutů jsou při pohledu na její ukončení jen nepříjemnou vzpomínkou! Tato rukojeť je totiž ukončena přímo mistrovsky.

Nádherný černý blank s dokonalým karbonovým vizuálem rovnocenně doplňuje excelentní rukojeť. Chování blanku je vyvážené, jako kdyby se nejednalo o teleskop.


Klíčové vlastnosti prutu:

♥ Počet dílů: 5
♥ Průměr blanku nad rukojetí: 19 mm
♥ Počet oček: 6
♥ Transportní délka cca: 107 cm
♥ Hmotnost: 287 g
♥ Rukojeť: EVA pěna
♥ Délka rukojete (od spodní části pruta po střed sedla): 55 cm

Rybářské pruty  Rybářské pruty  Rybářské pruty

Rybářské pruty Rybářské pruty Rybářské pruty


Máte zájem o Teleskopický prut Omnia a potřebujete poradit? Chcete zjistit které velikosti jsou konkrétně skladem a v jakém množství? Další informace o prutech získáte na telefonu +420 608 847 950 nebo nám můžete také zaslat dotaz emailem na obchod@fishingtackle.cz.


Akce, slevyProč nakupovat u nás?

Vybrali jsme pro vás rybáři doporučené a preferované náčiní za příznivé ceny. Prodáváme to, co sami rádi použijeme. Nemáme vše, ale vybranou kvalitu.*

Děkujeme, že jste se rozhodli pro produkty na ww.fishingtackle.cz
♥ Pokud z nějakého důvodu nebudete spokojeni, prosím kontaktujte nás na obchod@fishingtackle.cz
♥ Vynasnažíme Váš problém co nejrychleji vyřešit.
Upozornění: Před objednávkou produktu, prosím podívejte se na tabulku velikostí a druhy barev. Pozorně si prosím přečtěte co je součástí dodávky. Naším cílem je, aby našim zákazníkům výrobek kvalitně posloužil.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Teleskopický prut Delphin Omnia 360 cm 3,00 lbs

  • Zobrazeno: 2687
  • Naše hodnocení: Skvěle cítíte rybu, má měkkou, parabolickou akci.
  • Dostupnost: Obvykle 2-5 dní
  • 1 325 Kč
  • 1 175 Kč

Tagy: pruty, teleskopické pruty

TOPlist