-12% Návazcová šňůra Fortress  20 m 35 lbs černo-zelená

Návazcové šňůryPotápivá kaprařská návazcová šňůra s excelentní oděruvzdorností, to je Fortress. Je velmi pevná a optimální vlastnosti zajišťují skvělou prezentaci nástrahy. Všechny tyto parametry jsou zajištěny hustým pletením jednotlivých vláken. Pletená šňůra je spolehlivá šňůra pletená ze 4 PE mikrovláken. Systematickým pletením vláken je dosažena výborná nosnost šňůry a téměř nulová průtažnost.

Pletenou šňůrou se záběr okamžitě přenáší z nástrahy do rybářského prutu, což umožní reagovat daleko rychleji než při použití vlasce. PE - vlákno poskytuje mimořádně silný výkon. Díky pokročilé technologii je povrch mimořádně hladký.

Univerzální šňůra na všechny návazce.

Je možné ji použít samostatně, nebo v kombinaci s tuhou šňůrkou či fluorokarbonem. Její vlastnosti využijete při lovu na jezerech i řekách při vytváření moderních kaprových montáží.

Dostupná pevnost:

♥ 25 lbs - 11,3 kg
♥ 35 lbs - 15,9 kg

Pletené šňůry Pletené šňůry Pletené šňůry


Máte zájem o Pletené šňůry a potřebujete poradit? Chcete zjistit které velikosti jsou konkrétně skladem a v jakém množství? Další informace o Pletených šňůrách získáte na telefonu +420 608 847 950 nebo nám můžete také zaslat dotaz emailem na obchod@fishingtackle.cz.


Akce, slevyProč nakupovat u nás?

Vybrali jsme pro vás rybáři doporučené a preferované náčiní za příznivé ceny. Prodáváme to, co sami rádi použijeme. Nemáme vše, ale vybranou kvalitu.*

Děkujeme, že jste se rozhodli pro produkty na ww.fishingtackle.cz
♥ Pokud z nějakého důvodu nebudete spokojeni, prosím kontaktujte nás na obchod@fishingtackle.cz
♥ Vynasnažíme Váš problém co nejrychleji vyřešit.
Upozornění: Před objednávkou produktu, prosím podívejte se na tabulku velikostí a druhy barev. Pozorně si prosím přečtěte co je součástí dodávky. Naším cílem je, aby našim zákazníkům výrobek kvalitně posloužil.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Návazcová šňůra Fortress 20 m 35 lbs černo-zelená

  • Zobrazeno: 1895
  • Naše hodnocení: Výborná barva na konečné návazce.
  • Dostupnost: Na skladě
  • 119 Kč
  • 105 Kč

Tagy: Pletená šňůra

TOPlist