-10% Obvykle 2-5 dní Zakrmovací lopatka s rukojetí délka 65 cm

Rybářské potřeby Zakrmovací lopatka je výborným pomocníkem na zakrmování. Tato dvoudílná lopatka, která se dělí na ručku (45cm) a naběračku, je rozebíratelná díky odolnému závitu.

Rybářské vrhače  jsou nezbytností pro každého rybáře. Lopatka je vyrobena z lehčených materiálů, a to výrazně snižuje svalovou únavu i při delším zakrmování.

Je vyrobena z odlehčených materiálů a navzdory své celkové délce 75 cm (65cm model WIDE), je její hmotnost jen přibližně 180 gramů. Spodní část rukojeti je potažena pěnovou násadou, která v kombinaci s nízkou hmotností lopatky zajistí, aby vás nebolelo rameno ani po opakovaném zakrmování.


Parametry v kostce : 

♥ Celková délka s rukojetí: až 75 cm.
♥ Rozměr naběračky: 22 x 10 cm.
♥ Hmotnost: 0,18 kg.


Máte zájem o rybářské potřeby a potřebujete poradit? Chcete zjistit které druhy, velikosti a modely jsou konkrétně skladem a v jakém množství? Další informace o rybářských potřebách získáte na telefonu +420 608 847 950 nebo nám můžete také zaslat dotaz emailem na obchod@fishingtackle.cz.


Akce, slevyProč nakupovat u nás?

Vybrali jsme pro vás rybáři doporučené a preferované náčiní za příznivé ceny. Prodáváme to, co sami rádi použijeme. Nemáme vše, ale vybranou kvalitu.*

Děkujeme, že jste se rozhodli pro produkty na ww.fishingtackle.cz
♥ Pokud z nějakého důvodu nebudete spokojeni, prosím kontaktujte nás na obchod@fishingtackle.cz
♥ Vynasnažíme Váš problém co nejrychleji vyřešit.
Upozornění: Před objednávkou produktu, prosím podívejte se na tabulku velikostí a druhy barev. Pozorně si prosím přečtěte co je součástí dodávky. Naším cílem je, aby našim zákazníkům výrobek kvalitně posloužil.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Zakrmovací lopatka s rukojetí délka 65 cm

  • Zobrazeno: 2036
  • Naše hodnocení: Doporučujeme.
  • Dostupnost: Obvykle 2-5 dní
  • 385 Kč
  • 345 Kč

Tagy: Praky

TOPlist