-21% Obvykle 2-5 dní Popruh na rybářské křeslo

Lov kaprů Tento popruh vám usnadní transport rybářského křesla či lehátka. Díky tomu, že je univerzální, pasuje na všechny druhy křesel a lehátek.

Jednoduše, pomocí suchého zipu upevníte na dva body konstrukce tento popruh a zajistíte pomocí plastového klipu. Následně je transport velmi jednoduchý a postel či lehátko se "neotvírají".

Popruh je možné využít i na zpevňování matrací postelí systémem, že se upne ze spodní strany o protilehlé strany konstrukce.


Máte zájem o popruh na Rybářské křeslo a potřebujete poradit? Chcete zjistit které velikosti jsou konkrétně skladem a v jakém množství? Další informace o popruhu na Rybářské křesla získáte na telefonu +420 608 847 950 nebo nám můžete také zaslat dotaz emailem na obchod@fishingtackle.cz.


Akce, slevyProč nakupovat u nás?

Vybrali jsme pro vás rybáři doporučené a preferované náčiní za příznivé ceny. Prodáváme to, co sami rádi použijeme. Nemáme vše, ale vybranou kvalitu.*

Děkujeme, že jste se rozhodli pro produkty na ww.fishingtackle.cz
♥ Pokud z nějakého důvodu nebudete spokojeni, prosím kontaktujte nás na obchod@fishingtackle.cz
♥ Vynasnažíme Váš problém co nejrychleji vyřešit.
Upozornění: Před objednávkou produktu, prosím podívejte se na tabulku velikostí a druhy barev. Pozorně si prosím přečtěte co je součástí dodávky. Naším cílem je, aby našim zákazníkům výrobek kvalitně posloužil.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Popruh na rybářské křeslo

  • Zobrazeno: 2243
  • Naše hodnocení: Rychlá a praktická pomůcka.
  • Dostupnost: Obvykle 2-5 dní
  • 95 Kč
  • 75 Kč

Tagy: křesla, stoličky, lehátka

TOPlist