-2% Obvykle 2-5 dní Podběrák na kapry Delphin Terna 270 cm,  100 x 100 cm

Rybářské podběráky Kaprařský podběrák Delphin Terna je ternem mezi kaprařskými podběráky. Tento výborný podběrák se skládá z dvoudílné uhlíkové rukojeti (2 x 90 cm = 180 cm rukojeť), kaprařsky olivově zelené hlavy (100 x 100 cm) s kovovou spojkou, odnímatelného plováku (20 cm) a transportního pouzdra. Podběrák patří mezi základní rybářské potřeby každého rybáře.

Kvalita za dobrou cenu na kapitální kapry.

Díky trnové spojce, jakou znáte i z kaprařských prutů, je rozdělení ručky v případě potřeby v člunu otázkou setin, zároveň však při nadměrném zatížení toto spojení drží velice pevně a nehrozí samovolné uvolnění! Luxusní design je podtržen celokarbonovou strukturou, pogumovanými ručkami a kovovými detaily.

Díky bezchybně vypracované síťce udrží na uzdě i ty největší trofejní kapry! Silný, odolný, ale díky karbonu překvapivě lehký podběrák je špičkovým dílem, které nadchne každého zapáleného kapraře, vyžadujícího profesionální příslušenství. Možnost dokoupení náhradní síťky i kovové spojky. Nekompromisně plně vybavený podběrák za nekompromisní cenu! Celková délka i s hlavou - 2,7 m!


Technické parametry:

♥ Pogumování: Ne
♥ Počet dílů rukojeti: 2
♥ Materiál rukojeti: uhlíková vlákna
♥ Rozměry hlavy: 100 x 100 cm
♥ Délka rukojeti: 180 cm
♥ Celková délka: 270 cm
♥ Transportní rozměry:

Rybářský podběrák  Rybářský podběrák  Rybářský podběrák

Rybářský podběrák Rybářský podběrák Rybářský podběrák


Máte zájem o podběrák Delphin a potřebujete poradit? Chcete zjistit které velikosti jsou konkrétně skladem a v jakém množství? Další informace o podběrák Delphin získáte na telefonu +420 608 847 950 nebo nám můžete také zaslat dotaz emailem na obchod@fishingtackle.cz.


Děkujeme, že jste se rozhodli pro produkty na ww.fishingtackle.cz
♥ Pokud z nějakého důvodu nebudete spokojeni, prosím kontaktujte nás na obchod@fishingtackle.cz
♥ Vynasnažíme Váš problém co nejrychleji vyřešit.
Upozornění: Před objednávkou produktu, prosím podívejte se na tabulku velikostí a druhy barev. Pozorně si prosím přečtěte co je součástí dodávky. Naším cílem je, aby našim zákazníkům výrobek kvalitně posloužil.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Podběrák na kapry Delphin Terna 270 cm, 100 x 100 cm

  • Zobrazeno: 1691
  • Naše hodnocení: Nejvyšší řady podběráků.
  • Dostupnost: Obvykle 2-5 dní
  • 1 305 Kč
  • 1 275 Kč

Tagy: Podběráky

TOPlist