-11% Obvykle 2-5 dní Podběrák Delphin Omega 250 cm, 80 x 70 cm

Rybářské podběráky Masivní celohliníkový podběrák Delphin OMEGA je tím pravým spolubojovníkem pro lov ryb. Díky své rychlé skladnosti je ideální do člunu, ale své místo si spolehlivě zastane i na břehu. Základem je teleskopická profilovaná dvoudílná rukojeť s centrální utahovací maticí. Podběrák patří mezi základní rybářské potřeby každého rybáře.

Díky silnostěnného profilu s vnějším průměrem až 32mm je rukojeť stavěna na vysoké přetížení bez jakékoliv újmy. Nastavení a zajištění její délky je otázkou krátké chvíle. Rukojeť je o monolitický hlavový rám upevněna pomocí solidního uchycení s pojistkou.

Pevný podběrák na kapitální úlovky.

Samotná síť je odolná a pogumovaná, což zaručuje minimální nasákavost a nepřebírání rybích pachů. Díky své dostatečné hloubce se do ní ''po hlavě'' vejde bez problémů i kapitální kapr.


Technické parametry:

♥ Pogumování: Ano
♥ Rozměry hlavy: 80 x 70 cm
♥ Celková délka rukojeti: 90-170 cm
♥ Celková délka: 250 cm
 

Rybářský podběrák  Rybářský podběrák  Rybářský podběrák

Rybářský podběrák Rybářský podběrák Rybářský podběrák


Máte zájem o podběrák Delphin a potřebujete poradit? Chcete zjistit které velikosti jsou konkrétně skladem a v jakém množství? Další informace o podběrák Delphin získáte na telefonu +420 608 847 950 nebo nám můžete také zaslat dotaz emailem na obchod@fishingtackle.cz.


Děkujeme, že jste se rozhodli pro produkty na ww.fishingtackle.cz
♥ Pokud z nějakého důvodu nebudete spokojeni, prosím kontaktujte nás na obchod@fishingtackle.cz
♥ Vynasnažíme Váš problém co nejrychleji vyřešit.
Upozornění: Před objednávkou produktu, prosím podívejte se na tabulku velikostí a druhy barev. Pozorně si prosím přečtěte co je součástí dodávky. Naším cílem je, aby našim zákazníkům výrobek kvalitně posloužil.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Podběrák Delphin Omega 250 cm, 80 x 70 cm

  • Zobrazeno: 1448
  • Naše hodnocení: Podběrák na kapitální ryby.
  • Dostupnost: Obvykle 2-5 dní
  • 1 025 Kč
  • 915 Kč

Tagy: Podběráky

TOPlist