-8% Návazcová pletená šňůra Kevlon SX4 0,12 mm, 8,7 kg, 10 m

Rybářské křesloRybářská pletená návazcová šňůra KEVLON SX4 – Strong X-Treme 4 je nejnovější generace rybářských splétaných šňůr vyrobených z vláken Dyneema na současném trhu.

Nejmodernější výrobní proces používaný při výrobě splétaných šňůr KEVLON SX4 v kombinaci s vysoce kvalitními surovinami SX4 Dyneema je nábízeno to nejlepší pro rybáře ve své třídě.

Tato rybářská šňůra je splétaná za čtyř (částí) Dyneema vláken což zabraňuje zamotávání šňůry a díky velmi husté tkanině, šňůra nenasaje téměř žádnou vodu. Pletená šňůra je spolehlivá šňůra pletená ze 4 PE mikrovláken. Systematickým pletením vláken je dosažena výborná nosnost šňůry a téměř nulová průtažnost.

Pletenou šňůrou se záběr okamžitě přenáší z nástrahy do rybářského prutu, což umožní reagovat daleko rychleji než při použití vlasce. PE - vlákno poskytuje mimořádně silný výkon. Díky pokročilé technologii je povrch mimořádně hladký.

Díky naší široké škále nabízených průměrů a nosností je velmi vhodná pro použití na většinu rybolovných technik! Cívka o délce 10 m. Dyneema® je vysoce odolné značkové polyethylenové vlákno. Pro odolnost šňůry vám doporučujeme používat speciální uzel a přidat obratlíky, které zabraňují zamotání šňůry.

Dostupné průměry / pevnost :

♥ Průměr 0,12 mm / 8,7 kg
♥ Průměr 0,14 mm / 9,5 kg
♥ Průměr 0,16 mm / 11,1 kg
♥ Průměr 0,18 mm / 14,6 kg
♥ Průměr 0,25 mm / 21,1 kg
♥ Průměr 0,30 mm / 30,9 kg

Parametry v kostce : 

♥ Dlouhá barevná stálost odolná vůči UV záření 
♥ Nízká hmotnost, odolnost proti nasákavosti
♥ Malý průměr poskytující optimální pevnost.
♥ Vysoká odolnost vůči opotřebení
♥ Hladký povrch, který zabraňuje „přilepení“ k navijáku.
♥ Nulová paměť.
♥ Skvělá ke zhotovení kvalitních návazců

Pletené šňůry Pletené šňůry Pletené šňůry


Máte zájem o Pletené šňůry a potřebujete poradit? Chcete zjistit které velikosti jsou konkrétně skladem a v jakém množství? Další informace o Pletených šňůrách získáte na telefonu +420 608 847 950 nebo nám můžete také zaslat dotaz emailem na obchod@fishingtackle.cz.


Akce, slevyProč nakupovat u nás?

Vybrali jsme pro vás rybáři doporučené a preferované náčiní za příznivé ceny. Prodáváme to, co sami rádi použijeme. Nemáme vše, ale vybranou kvalitu.*

Děkujeme, že jste se rozhodli pro produkty na ww.fishingtackle.cz
♥ Pokud z nějakého důvodu nebudete spokojeni, prosím kontaktujte nás na obchod@fishingtackle.cz
♥ Vynasnažíme Váš problém co nejrychleji vyřešit.
Upozornění: Před objednávkou produktu, prosím podívejte se na tabulku velikostí a druhy barev. Pozorně si prosím přečtěte co je součástí dodávky. Naším cílem je, aby našim zákazníkům výrobek kvalitně posloužil.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Návazcová pletená šňůra Kevlon SX4 0,12 mm, 8,7 kg, 10 m

  • Zobrazeno: 2189
  • Naše hodnocení: Super šňůra, Dyneema za super cenu.
  • Dostupnost: Na skladě
  • 49 Kč
  • 45 Kč

Tagy: Pletená šňůra

TOPlist