-28% Vyprodáno Deštník PVC 250 cm s prodlouženou bočnicí

Lov kaprů Rybářský deštník s bočnicí je ideálním přístřeškem při krátkodobých vycházkách k vodě. Je určený pro ochranu před sluncem, rosou a deštěm. Na výrobu kopule a boční stěny byl použit materiál nylon s PVC krycí vrstvou, čímž získává deštník podstatně vyšší stupeň nepromokavosti.

Švy deštníku jsou přelepeny voděodolnou páskou pro zajištění nepromokavosti. K dispozici je boční, prodloužená stěna, která se upevňuje pomocí zipu kolem kopule. Spodní část boční stěny je osazena úchyty pro připevnění k zemi pomocí zajišťovacích kolíků (kolíky jsou součástí dodávky).

Zipy jsou plně překryty kusem látky pro zajištění jejich nepromokavosti. Deštník disponuje možností nastavení výšky a sklonu kupoly. Barevné provedení je kamuflážové.


Technické parametry:

♥ Max.výška deštníku (po vrch kopule): 2m
♥ Max.výška deštníku (s upevněnou boční stěnou): 1,8m
♥ Průměr přes kopuli: 250cm
♥ Materiál: Nylon s PVC


Máte zájem o Držák deštníku zapichovací a potřebujete poradit? Chcete zjistit které velikosti jsou konkrétně skladem a v jakém množství? Další informace o Držák deštníku zapichovací získáte na telefonu +420 608 847 950 nebo nám můžete také zaslat dotaz emailem na obchod@fishingtackle.cz.


Akce, slevyProč nakupovat u nás?

Vybrali jsme pro vás rybáři doporučené a preferované náčiní za příznivé ceny. Prodáváme to, co sami rádi použijeme. Nemáme vše, ale vybranou kvalitu.*

Děkujeme, že jste se rozhodli pro produkty na ww.fishingtackle.cz
♥ Pokud z nějakého důvodu nebudete spokojeni, prosím kontaktujte nás na obchod@fishingtackle.cz
♥ Vynasnažíme Váš problém co nejrychleji vyřešit.
Upozornění: Před objednávkou produktu, prosím podívejte se na tabulku velikostí a druhy barev. Pozorně si prosím přečtěte co je součástí dodávky. Naším cílem je, aby našim zákazníkům výrobek kvalitně posloužil.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Deštník PVC 250 cm s prodlouženou bočnicí

  • Zobrazeno: 4031
  • Naše hodnocení: Kvalitní deštník za dobrou cenu.
  • Dostupnost: Vyprodáno
  • 2 295 Kč
  • 1 655 Kč

Tagy: přístřešky, deštníky

TOPlist