-24% Vyprodáno Deštník zelený 250 cm s prodlouženou bočnicí

Lov kaprů Rybářský deštník s bočnicí je ideálním přístřeškem při krátkodobých vycházkách k vodě. Je určený pro ochranu před sluncem, rosou a deštěm. Na výrobu kopule a boční stěny byl použit materiál z nylonu.

Švy deštníku jsou přelepeny voděodolnou páskou pro zajištění nepromokavosti. K dispozici je boční, prodloužená stěna, která se upevňuje pomocí zipu kolem kopule. Spodní část boční stěny je osazena úchyty pro připevnění k zemi pomocí zajišťovacích kolíků (kolíky jsou součástí dodávky).

Zipy jsou plně překryty kusem látky pro zajištění jejich nepromokavosti. Rybářský deštník disponuje možností nastavení výšky a sklonu kopule.


Technické parametry:

♥ Max.výška deštníku (po vrch kopule): 2m
♥ Max.výška deštníku (s upevněnou boční stěnou): 1,8m
♥ Průměr přes kopuli: 250cm
♥ Materiál: Nylon


Máte zájem o Deštník a potřebujete poradit? Chcete zjistit které velikosti jsou konkrétně skladem a v jakém množství? Další informace o Deštník získáte na telefonu +420 608 847 950 nebo nám můžete také zaslat dotaz emailem na obchod@fishingtackle.cz.


Akce, slevyProč nakupovat u nás?

Vybrali jsme pro vás rybáři doporučené a preferované náčiní za příznivé ceny. Prodáváme to, co sami rádi použijeme. Nemáme vše, ale vybranou kvalitu.*

Děkujeme, že jste se rozhodli pro produkty na ww.fishingtackle.cz
♥ Pokud z nějakého důvodu nebudete spokojeni, prosím kontaktujte nás na obchod@fishingtackle.cz
♥ Vynasnažíme Váš problém co nejrychleji vyřešit.
Upozornění: Před objednávkou produktu, prosím podívejte se na tabulku velikostí a druhy barev. Pozorně si prosím přečtěte co je součástí dodávky. Naším cílem je, aby našim zákazníkům výrobek kvalitně posloužil.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Deštník zelený 250 cm s prodlouženou bočnicí

  • Zobrazeno: 1659
  • Naše hodnocení: Kvalitní deštník za dobrou cenu.
  • Dostupnost: Vyprodáno
  • 1 645 Kč
  • 1 255 Kč

Tagy: přístřešky, deštníky

TOPlist