-14% Obvykle 2-5 dní Opasek Chalier 2dílný unisex z nylonu 3,8 x 130 cm

Rybářské potřebyRybářský opasek konstruovaný pro standardní kalhoty - může se hodit do turistické a rybářské výbavy. Opasek je vybavený praktickou přezkou, se systémem rychloodepínání.

Dvě bezplatné přezky. Vysoce kvalitní nylonová tkanina, lehká, flexibilní, pevná a s dlouhou životností. Perfektní pro turistické kalhoty, pracovní kalhoty a volnočasové kalhoty.

Pásek je velmi lehký: vhodný pro každodenní použití a pro těžkou práci nebo outdoorové aktivity jako rybaření, turistika, kempování. Dostatečně silný, aby byly těžké věci bez deformace. Ideální také pro práci, řemeslníky, kteří potřebují vysoce výkonný pásek k nošení nářadí..

Klíčové vlastonosti opasku

♥ Unisex z nylonu 3,8 x 130 cm, opasek lze zkracovat dle potřeby

♥ Náhradní přeska je součástí. Volitelná barva: olivově zelená a černá


*Ilustrační fotografie, některé části se mohou vzhledem k vývoji produktu mírně lišit v provedení ve standardní dodávce!

Rybářský opasek  Rybářský opasek  Rybářský opasek

Máte zájem o rybářské a táborové vybavení a potřebujete poradit? Chcete zjistit které velikosti jsou konkrétně skladem a v jakém množství? Další informace získáte na telefonu +420 608 847 950 nebo nám můžete také zaslat dotaz emailem na obchod@fishingtackle.cz.


Akce, slevyProč nakupovat u nás?

Vybrali jsme pro vás rybáři doporučené a preferované náčiní za příznivé ceny. Prodáváme to, co sami rádi použijeme. Nemáme vše, ale vybranou kvalitu.*

Děkujeme, že jste se rozhodli pro produkty na ww.fishingtackle.cz
♥ Pokud z nějakého důvodu nebudete spokojeni, prosím kontaktujte nás na obchod@fishingtackle.cz
♥ Vynasnažíme Váš problém co nejrychleji vyřešit.
Upozornění: Před objednávkou produktu, prosím podívejte se na tabulku velikostí a druhy barev. Pozorně si prosím přečtěte co je součástí dodávky. Naším cílem je, aby našim zákazníkům výrobek kvalitně posloužil.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Opasek Chalier 2dílný unisex z nylonu 3,8 x 130 cm

  • Zobrazeno: 3011
  • Naše hodnocení: Mimořádně výhodná cena za kvalitu.
  • Dostupnost: Obvykle 2-5 dní
  • 345 Kč
  • 295 Kč

Dostupné možnosti

Tagy: Doplňky, Oblečení, Camping

TOPlist