-5% Obvykle 2-5 dní Vidlička Delphin TITAN, 70 - 140 cm, teleskopická s hrotem

Rybářské stojany Delphin TITAN je teleskopickou rybářskou vidličkou s hrotem. Už první pohled napoví o prémiovém vyhotovení tohoto robustního a přitom lehkého produktu. Základ tvoří silnostěnná trubka s práškovou povrchovou úpravou, která zajišťuje vysokou životnost vidličky. Už jen našroubovat rohatinky a signalizátory a může se jít na věc!

 

Profesionální vidlička vyrobena z hliníkového profilu. Už při prvním dotyku zjistíte, že tato vidlička byla vyrobena pro profesionální použití. I při plně vysunuté délce je rybářská vidlička absolutně stabilní a umožňuje tak uložení i těžkých prutů. Vrchní část vidličky je osazena kovovým závitem, který se používá u elektronických signalizátorů záběru nebo u různých úchytek. Spodní část je osazena kovovým, ploše tvarovanou špicí, která umožňuje snadné zapíchnutí vidličky i do kamenitého podkladu.


Dostupné druhy:

♥ model 70-140 cm : hmotnost 140 g


Máte zájem o rybářskou vidličkou s hrotem a potřebujete poradit? Chcete zjistit které velikosti jsou konkrétně skladem a v jakém množství? Další informace o rybářskou vidličkou s hrotem získáte na telefonu +420 608 847 950 nebo nám můžete také zaslat dotaz emailem na obchod@fishingtackle.cz.


Akce, slevyProč nakupovat u nás?

Vybrali jsme pro vás rybáři doporučené a preferované náčiní za příznivé ceny. Prodáváme to, co sami rádi použijeme. Nemáme vše, ale vybranou kvalitu.*

Děkujeme, že jste se rozhodli pro produkty na ww.fishingtackle.cz
♥ Pokud z nějakého důvodu nebudete spokojeni, prosím kontaktujte nás na obchod@fishingtackle.cz
♥ Vynasnažíme Váš problém co nejrychleji vyřešit.
Upozornění: Před objednávkou produktu, prosím podívejte se na tabulku velikostí a druhy barev. Pozorně si prosím přečtěte co je součástí dodávky. Naším cílem je, aby našim zákazníkům výrobek kvalitně posloužil.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Vidlička Delphin TITAN, 70 - 140 cm, teleskopická s hrotem

  • Zobrazeno: 1703
  • Naše hodnocení: Kvalitní vidlička co vydrží.
  • Dostupnost: Obvykle 2-5 dní
  • 195 Kč
  • 185 Kč

Tagy: vidličky, rohatinky, podpěry

TOPlist