-7% Obvykle 2-5 dní Vidlička Delphin C-STICK, 80 - 110 cm, teleskopická, zavrtávací

Rybářské stojany Delphin C-STICK je teleskopickou rybářskou vidličkou se zavrtávacím hrotem. Už první pohled napoví o prémiovém vyhotovení tohoto robustního a přitom lehkého produktu. Základ tvoří silnostěnná trubka s práškovou povrchovou úpravou, která zajišťuje vysokou životnost vidličky. Už jen našroubovat rohatinky a signalizátory a může se jít na věc!

Vysouvací mechanismus je převzat z bivaku Delphin DUAL ZONE. Je jednoduchý a zároveň brání jakémukoliv samovolnému složení vidličky. Spodní část vidličky je osazena masivním vrtákem, který dovoluje zavrtat vidličku i do tvrdších štěrkových podkladů.

Tento vrták je zajištěn kolíkem (nýtem), což je jeho obrovskou výhodou. Díky tomu již nehrozí, že by samotný vrták zůstal zalomený v zemi a vám tak zůstala nefunkční vidlička! Jedná se totiž o výjimečně silné spojení. Ve vrchní části vidličky je upevněn držák, který se zasouvá do spodního dílu a slouží jako páka pro vyvinutí síly během zavrtávání vidličky do nepoddajného materiálu. Konec vrchního dílu je osazen masivním závitem pro upevnění koncovky, nebo elektronického signalizátoru záběru.


Dostupné druhy:

♥ model 32-50 cm : hmotnost 140 g
♥ model 60-95 cm: hmotnost 210 g
♥ model 80-130 cm: hmotnost 280g
♥ model 110-180 cm: hmotnost 370g


Máte zájem o rybářskou vidličkou se zavrtávacím hrotem a potřebujete poradit? Chcete zjistit které velikosti jsou konkrétně skladem a v jakém množství? Další informace o rybářskou vidličkou se zavrtávacím hrotem získáte na telefonu +420 608 847 950 nebo nám můžete také zaslat dotaz emailem na obchod@fishingtackle.cz.


Akce, slevyProč nakupovat u nás?

Vybrali jsme pro vás rybáři doporučené a preferované náčiní za příznivé ceny. Prodáváme to, co sami rádi použijeme. Nemáme vše, ale vybranou kvalitu.*

Děkujeme, že jste se rozhodli pro produkty na ww.fishingtackle.cz
♥ Pokud z nějakého důvodu nebudete spokojeni, prosím kontaktujte nás na obchod@fishingtackle.cz
♥ Vynasnažíme Váš problém co nejrychleji vyřešit.
Upozornění: Před objednávkou produktu, prosím podívejte se na tabulku velikostí a druhy barev. Pozorně si prosím přečtěte co je součástí dodávky. Naším cílem je, aby našim zákazníkům výrobek kvalitně posloužil.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Vidlička Delphin C-STICK, 80 - 110 cm, teleskopická, zavrtávací

  • Zobrazeno: 1771
  • Naše hodnocení: Kvalitní vidlička co vydrží.
  • Dostupnost: Obvykle 2-5 dní
  • 275 Kč
  • 255 Kč

Tagy: vidličky, rohatinky, podpěry

TOPlist