-10% Dočasně nedostupné Stojan na sumcový prut Delphin HAMMER

Lov sumců Extrémně masivní, celopozinkovaný sumcový stojan Delphin Hammer vás zaujme nejen svou enormní silou, ale i praktickým provedením. Základem je silná silnostěnná trubka s vnitřním průměrem 42mm, což umožňuje vložení a následné vytažení i těch nejhrubších rukojetí sumcařských prutů.

Stojan je možné ukotvit do země dvěma způsoby. Prvním je kotvení pomocí ramen, které jsou po obou stranách stojanu. To umožňuje rovnoměrně rozložit vyvíjenou sílu, což je nespornou výhodou oproti stojanu s jedním ramenem.

Druhou možností ukotvení jsou přesně mířené údery kladiva na trojúhelník ve vrchní části stojanu. Trojúhelník je tvořen L-profilem ze dvou stran a trubkou ze strany třetí. Spojení je zesílené svárem. Při použití kladiva doporučujeme trojúhelník překrýt kusem dřeva. Díky hrotovité spodní části L profilu dostanete stojan i do té nejodolnější země. Dlouhou životnost zajistí úpravy celého stojanu pomocí zinkování.


Technické parametry:


♥ Vnitřní průměr trubky: 4,2cm
♥ Celková délka: 82cm
♥ Délka trubky: 37cm
♥ Délka zabodávací části: 45cm
♥ Šířka ramen: 24cm
♥ Hmotnost: 2,6kg
♥ Povrchová úprava: pozinkovaní


Máte zájem o Stojan na sumcový prut a potřebujete poradit? Chcete zjistit které velikosti jsou konkrétně skladem a v jakém množství? Další informace o Stojan na sumcový prut získáte na telefonu +420 608 847 950 nebo nám můžete také zaslat dotaz emailem na obchod@fishingtackle.cz.


Akce, slevyProč nakupovat u nás?

Vybrali jsme pro vás rybáři doporučené a preferované náčiní za příznivé ceny. Prodáváme to, co sami rádi použijeme. Nemáme vše, ale vybranou kvalitu.*

Děkujeme, že jste se rozhodli pro produkty na ww.fishingtackle.cz
♥ Pokud z nějakého důvodu nebudete spokojeni, prosím kontaktujte nás na obchod@fishingtackle.cz
♥ Vynasnažíme Váš problém co nejrychleji vyřešit.
Upozornění: Před objednávkou produktu, prosím podívejte se na tabulku velikostí a druhy barev. Pozorně si prosím přečtěte co je součástí dodávky. Naším cílem je, aby našim zákazníkům výrobek kvalitně posloužil.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Stojan na sumcový prut Delphin HAMMER

  • Zobrazeno: 3577
  • Naše hodnocení: Kvalitní stojan co vydrží.
  • Dostupnost: Dočasně nedostupné
  • 830 Kč
  • 745 Kč

Tagy: vidličky, rohatinky, podpěry

TOPlist