-9% Obvykle 2-5 dní Rybářský vlasec Infinity Camou 0,28 mm 1000 m

Rybářské vlasce Infinity Camou představuje potápivý kaprový vlasec vyrobený na základě nejnovější japonské technologie pro to, aby splnit požadavky nejnáročnějších rybářů. Je to především vlasec určený pro daleké nahazování. Vlasec je velmi podajný, pevný a nekroutí se. Má vysokou pevnost jak v tahu tak i v uzlu a také velkou odolnost vůči oděru.

Tento vlasec je téměř bezpaměťový.

Jeho černo-červené kamuflážní zbarvení se velmi dobře přizpůsobí všem typům dna. Jedná se skutečně o špičkový vlasec pro lov kaprů za rozumnou cenu. Rybářské vlasce mají mnoho vychytaných vlastností a skvělé nahazování zajišťuje jeho výjimečně hladký povrch.


Dostupné průměry / pevnost :

♥ Průměr 0,28 mm / 10,90 kg
♥ Průměr 0,30 mm / 12,70 kg
♥ Průměr 0,33 mm / 13,90 kg


Máte zájem o Rybářské vlasce a potřebujete poradit? Chcete zjistit které velikosti jsou konkrétně skladem a v jakém množství? Další informace o rybářských vlascích získáte na telefonu +420 608 847 950 nebo nám můžete také zaslat dotaz emailem na obchod@fishingtackle.cz.


Akce, slevyProč nakupovat u nás?

Vybrali jsme pro vás rybáři doporučené a preferované náčiní za příznivé ceny. Prodáváme to, co sami rádi použijeme. Nemáme vše, ale vybranou kvalitu.*

Děkujeme, že jste se rozhodli pro produkty na ww.fishingtackle.cz
♥ Pokud z nějakého důvodu nebudete spokojeni, prosím kontaktujte nás na obchod@fishingtackle.cz
♥ Vynasnažíme Váš problém co nejrychleji vyřešit.
Upozornění: Před objednávkou produktu, prosím podívejte se na tabulku velikostí, druhy barev a dostupných možností. Pozorně si prosím přečtěte co je součástí dodávky. Naším cílem je, aby našim zákazníkům výrobek kvalitně posloužil.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Rybářský vlasec Infinity Camou 0,28 mm 1000 m

  • Zobrazeno: 2104
  • Naše hodnocení: Potápivý kaprový vlasec.
  • Dostupnost: Obvykle 2-5 dní
  • 325 Kč
  • 295 Kč

Tagy: Rybářský vlasec, Program na kapry

TOPlist