-9% Obvykle 2-5 dní Naviják Delphin Exyl 70 Y body s přední brzdou

Rybářské pruty Naviják Exyl je jiný level navijáků s přední brzdou! Už při prvním uchopení zjistíte, že se jedná o těžký, masivní naviják, který s vámi přežije ty největší dobrodružství. Můžete se na něj spolehnout v nejtěžších chvílích při lovu kaprů. . Rybářský naviják s přední brzdou pro náročné rybáře. Vnitřní šnekový mechanismus v pevném, kompozitním těle nabízí dlouhodobou životnost, přesný a bezproblémový chod. I díky použití tohoto ověřeného mechanismu je Exyl robustním a spolehlivým navijákem.

Masivní naviják co něco vydrží.

O hladkou práci se dohromady postará 7 ložisek. Rotor je vybaven kartáči proti zapadávání vlasce pod cívku. Ta je osazena na hrubé ose a o brždění se postará vrchní Quick Drag brzda, díky níž bude okamžité zabrzdění otázkou poloviny otočky. Kromě Quick Drag brzdy najdete v balení i Slow Drag brzdu. V zadní části těla najdeme velkou zarážku zpětného chodu, jejíž ovládání je velmi pohodlné. Kovovou kliku je možné použít na pravou i levou ruku. Punc exkluzivity dodává použité dřevěné madlo v decentních tmavých tónech. V takových tónech je laděn celý naviják.

Matná černá s matnou metalickou titanovou barvou dělá z tohoto modelu nádherného společníka každého milovníka tlumených tónů. Třešničkou na dortu je možnost kombinování cívek. Na Exyl s tělem velikosti 70 osadíte každou cívku s označením Y z naší nabídky. Naopak větší model s velikostí 80 bude kompatibilní s cívkami s označením X.

Výběr a kombinace cívek je tak velmi zjednodušen a intuitivní.


Klíčové vlastnosti navijáku Exyl 70 Y:

♥ Kapacita cívky mm / m: 0.28 / 660, 0.30 / 580, 0.32 / 510
♥ Převodový poměr: 4,8 : 1
♥ Počet ložisek: 6 + 1
♥ Hmotnost: 576 g

Kompatibilní cívky:

Model: Delphin 55 Y body
♥ Kapacita cívky mm/m: 0.20/400, 0.25/290, 0.28/230
Model: Delphin 60 Y body
♥ Kapacita cívky mm/m: 0.28/320, 0.30/270, 0.32/240
Model: Delphin 70 Y body
♥ Kapacita cívky mm/m: 0.28/660, 0.30/580, 0.32/510

Rybářský naviják  RybářskÝ naviják  Rybářský naviják


Máte zájem o Naviják Delphin a potřebujete poradit? Chcete zjistit které velikosti jsou konkrétně skladem a v jakém množství? Další informace o navijácích získáte na telefonu +420 608 847 950 nebo nám můžete také zaslat dotaz emailem na obchod@fishingtackle.cz.


Akce, slevyProč nakupovat u nás?

Vybrali jsme pro vás rybáři doporučené a preferované náčiní za příznivé ceny. Prodáváme to, co sami rádi použijeme. Nemáme vše, ale vybranou kvalitu.*

Děkujeme, že jste se rozhodli pro produkty na ww.fishingtackle.cz
♥ Pokud z nějakého důvodu nebudete spokojeni, prosím kontaktujte nás na obchod@fishingtackle.cz
♥ Vynasnažíme Váš problém co nejrychleji vyřešit.
Upozornění: Před objednávkou produktu, prosím podívejte se na tabulku velikostí a druhy barev. Pozorně si prosím přečtěte co je součástí dodávky. Naším cílem je, aby našim zákazníkům výrobek kvalitně posloužil.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Naviják Delphin Exyl 70 Y body s přední brzdou

  • Zobrazeno: 1897
  • Naše hodnocení: Solidní navíják i na lov kaprů.
  • Dostupnost: Obvykle 2-5 dní
  • 1 795 Kč
  • 1 625 Kč

Tagy: Navijáky, Přední brzda

TOPlist