-29% Poslední kus! Wobler Rapala original floating 8 cm 6 g MN

Přívlač Balzový, univerzální wobler se štíhlým tělem, ideální pro všechny druhy dravých ryb. Perfektně pracuje při všech rychlostech vláčení, věrohodně imituje drobné rybky žijící u dna.

Je to jeden z nejúspěšnějších woblerů Rapala.

 

Doplňte svou výbavu o pestrou škálu woblerů, se kterými budete sklízet jeden úspěch za druhým. U woblerů existuje několik barev a velikostí, z nichž je lepší chytat velké i malé ryby.

Náš výběr woblerů je zaměřen na univerzální velikost, dokonalou imaitaci ryb, ostré Mustad háčky a perfektní chod.

Model wobleru Rapala Original je tím slavným woblerem, který Lauri Rapala sám vyrobil. Je to jeden z nejúspěšnějších woblerů Rapala nejen po stránce prodejní, ale také co se týče úspěšnosti nástrahy samotné. Je velmi univerzální, je možné jej využívat k lovu všech dravých ryb na všech vodních plochách a řekách.


Máte zájem o sady woblerů potřebujete poradit? Chcete zjistit které velikosti jsou konkrétně skladem a v jakém množství? Další informace o sadách woblerů získáte na telefonu +420 608 847 950 nebo nám můžete také zaslat dotaz emailem na obchod@fishingtackle.cz.


Akce, slevyProč nakupovat u nás?

Vybrali jsme pro vás rybáři doporučené a preferované náčiní za příznivé ceny. Prodáváme to, co sami rádi použijeme. Nemáme vše, ale vybranou kvalitu.*

Děkujeme, že jste se rozhodli pro produkty na ww.fishingtackle.cz
♥ Pokud z nějakého důvodu nebudete spokojeni, prosím kontaktujte nás na obchod@fishingtackle.cz
♥ Vynasnažíme Váš problém co nejrychleji vyřešit.
Upozornění: Před objednávkou produktu, prosím podívejte se na tabulku velikostí a druhy barev. Pozorně si prosím přečtěte co je součástí dodávky. Naším cílem je, aby našim zákazníkům výrobek kvalitně posloužil.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Wobler Rapala original floating 8 cm 6 g MN

  • Zobrazeno: 2984
  • Naše hodnocení: Rapala Original je tím slavným woblerem.
  • Dostupnost: Poslední kus!
  • 189 Kč
  • 135 Kč

Tagy: Přívlač, Woblery, Vláčecí nástrahy

TOPlist