-9% Obvykle 2-5 dní Podběrák Sona model S 212 - Aluminium

Rybářské podběráky Extrémně pevný, robustní podběrák, zvláště vhodný pro zarostlé břehy. Všechny jeho součásti jsou vyrobeny z Al slitiny. Výsledkem je podběrák nízké váhy, vysoké pevnosti a houževnatosti. Podběráková hlava nelze skládat.

Nejprodávanější rybářské podběráky na ryby jsou české, kvalitní výroby. Podběrák patří mezi základní rybářské potřeby každého rybáře.

Všechny části jsou tvrzený hliník.

Délka: 240 cm, transportní délka: 100 cm, velikost rámu: 75 x 58 cm. Teleskopická rukojeť z hliníkového profilu je stavitelná v jakékoliv poloze. Podběrák je vybaven pevnou nylonovou sítí. Ideální pro náročné rybáře. Využijte slevy napříč celým sortimentem.


Máte zájem o Podběrák model S 212 a potřebujete poradit? Chcete zjistit které velikosti jsou konkrétně skladem a v jakém množství? Další informace o Podběrák model S 212 získáte na telefonu +420 608 847 950 nebo nám můžete také zaslat dotaz emailem na obchod@fishingtackle.cz.


Děkujeme, že jste se rozhodli pro produkty na ww.fishingtackle.cz
♥ Pokud z nějakého důvodu nebudete spokojeni, prosím kontaktujte nás na obchod@fishingtackle.cz
♥ Vynasnažíme Váš problém co nejrychleji vyřešit.
Upozornění: Před objednávkou produktu, prosím podívejte se na tabulku velikostí a druhy barev. Pozorně si prosím přečtěte co je součástí dodávky. Naším cílem je, aby našim zákazníkům výrobek kvalitně posloužil.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Podběrák Sona model S 212 - Aluminium

  • Zobrazeno: 1529
  • Naše hodnocení: Extrémně pevný, robustní podběrák.
  • Dostupnost: Obvykle 2-5 dní
  • 785 Kč
  • 715 Kč

Tagy: podběráky

TOPlist