-10% Obvykle 2-5 dní Naviják Delphin Oxyd 70 Y body s volnoběžnou brzdou

Rybářské pruty Naviják Oxyd nabízí úplně jiný level navijáku s volnoběžnou brzdou! Už při prvním uchopení zjistíte, že se jedná o těžký, masivní naviják, který s vámi přežije ty největší dobrodružství. Můžete se na něj spolehnout v nejtěžších chvílích při lovu kaprů. Vnitřní šnekový mechanismus v pevném, kompozitním těle nabízí dlouhodobou životnost, přesný a bezproblémový chod. I díky použití tohoto ověřeného mechanismu je OXYD robustním a spolehlivým navijákem. Rybářský naviják s volnoběžnou brzdou pro náročné rybáře.

Masivní naviják s volnoběžkou co něco vydrží.

O hladkou práci se postará až 10 ložisek. Rotor je vybaven kartáči proti zapadávání vlasce pod cívku. Ta je osazena na hrubé ose a o brždění se postará vrchní Quick Drag brzda, díky níž bude okamžité zabrzdění otázkou poloviny otočky. Kromě Quick Drag brzdy najdete v balení i klasickou Slow Drag brzdu. Pod cívkou se nachází zarážka zpětného chodu.

Cívka je vybavena kovovým klipem na vlasec. V zadní části těla najdeme šroub ovládání volnoběžné brzdy, nad ní zas samotný překlapěč volnoběžky. Kovovou kliku je možné použít na pravou i levou ruku. Punc exkluzivity dodává použité dřevěné madlo v decentních tmavých tónech.

V takových tónech je laděn celý naviják. Matná černá s matnou metalickou titanovou barvou dělá z tohoto modelu nádherného společníka každého milovníka tlumených tónů. Třešničkou na dortu je možnost kombinování cívek. Na OXYD s tělem velikosti 70 osadíte každou cívku s označením Y z naší nabídky. Naopak větší model s velikostí 80 bude kompatibilní s cívkami s označením X.

Výběr a kombinace cívek je tak velmi zjednodušen a intuitivní.


Klíčové vlastnosti navijáku Oxyd 70 Y:

♥ Kapacita cívky mm / m: 0.28 / 660, 0.30 / 580, 0.32 / 510
♥ Převodový poměr: 4,8 : 1
♥ Počet ložisek: 9 + 1
♥ Hmotnost: 694 g

Kompatibilní cívky:

Model: Delphin 55 Y body
♥ Kapacita cívky mm/m: 0.20/400, 0.25/290, 0.28/230
Model: Delphin 60 Y body
♥ Kapacita cívky mm/m: 0.28/320, 0.30/270, 0.32/240
Model: Delphin 70 Y body
♥ Kapacita cívky mm/m: 0.28/660, 0.30/580, 0.32/510

Rybářský naviják  RybářskÝ naviják  Rybářský naviják


Máte zájem o Naviják Delphin a potřebujete poradit? Chcete zjistit které velikosti jsou konkrétně skladem a v jakém množství? Další informace o navijácích získáte na telefonu +420 608 847 950 nebo nám můžete také zaslat dotaz emailem na obchod@fishingtackle.cz.


Akce, slevyProč nakupovat u nás?

Vybrali jsme pro vás rybáři doporučené a preferované náčiní za příznivé ceny. Prodáváme to, co sami rádi použijeme. Nemáme vše, ale vybranou kvalitu.*

Děkujeme, že jste se rozhodli pro produkty na ww.fishingtackle.cz
♥ Pokud z nějakého důvodu nebudete spokojeni, prosím kontaktujte nás na obchod@fishingtackle.cz
♥ Vynasnažíme Váš problém co nejrychleji vyřešit.
Upozornění: Před objednávkou produktu, prosím podívejte se na tabulku velikostí a druhy barev. Pozorně si prosím přečtěte co je součástí dodávky. Naším cílem je, aby našim zákazníkům výrobek kvalitně posloužil.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Naviják Delphin Oxyd 70 Y body s volnoběžnou brzdou

  • Zobrazeno: 2084
  • Naše hodnocení: Solidní navíják i na lov kaprů.
  • Dostupnost: Obvykle 2-5 dní
  • 2 215 Kč
  • 1 995 Kč

Tagy: Navijáky, Volnoběžná brzda

TOPlist