-8% Dočasně nedostupné Rybářské křeslo Premium Long

Lov kaprů Snadno přenosné kaprařské křesílko s dvoudílným skládacím opěradlem. Při zachování mimořádně stabilní konstrukce se čtyřmi teleskopickými nohami a miniaturní přepravní velikostí nabízí zároveň dlouhé a pohodlné opěradlo. Velmi pohodlné a snadno přenosné kaprařské křesílko s mimořádně stabilní konstrukci. Je vybaveno silně polstrovanou matrací, která zaručuje vysoký komfort při sezení.

Nohy jsou osazeny velkými patkami proti zaboření.

 

Konstrukce je velmi stabilní a pevná (nosnost 120 kg), ale zároveň velice lehká. Křeslo nabízí unikátní systém naklápění opěradla při nadzdvižení opěrek na ruce. Povrchový materiál B-POL600D je 100% nepromokavý a vysoce odolný proti opotřebení. Křesílko je skladné a velmi lehké.


Technické parametry:

♥ Zatížitelnost: 120 kg
♥ Rozměr sedáku: 51 × 45 cm
♥ Výška zádové opěrky: 51 x 70 cm
♥ Výška sedáku: 35 - 46 cm
♥ Hmotnost: 6,30 kg
♥ Přepravní rozměry: 78 x 57 x 19 cm


Máte zájem o Rybářské křeslo a potřebujete poradit? Chcete zjistit které velikosti jsou konkrétně skladem a v jakém množství? Další informace o Rybářském křesle získáte na telefonu +420 608 847 950 nebo nám můžete také zaslat dotaz emailem na obchod@fishingtackle.cz.


Akce, slevyProč nakupovat u nás?

Vybrali jsme pro vás rybáři doporučené a preferované náčiní za příznivé ceny. Prodáváme to, co sami rádi použijeme. Nemáme vše, ale vybranou kvalitu.*

Děkujeme, že jste se rozhodli pro produkty na ww.fishingtackle.cz
♥ Pokud z nějakého důvodu nebudete spokojeni, prosím kontaktujte nás na obchod@fishingtackle.cz
♥ Vynasnažíme Váš problém co nejrychleji vyřešit.
Upozornění: Před objednávkou produktu, prosím podívejte se na tabulku velikostí a druhy barev. Pozorně si prosím přečtěte co je součástí dodávky. Naším cílem je, aby našim zákazníkům výrobek kvalitně posloužil.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Rybářské křeslo Premium Long

  • Zobrazeno: 2164
  • Naše hodnocení: Vřele doporučujeme, praktické a pohodlné.
  • Dostupnost: Dočasně nedostupné
  • 1 655 Kč
  • 1 515 Kč

Tagy: Křesla, Stoličky, Lehátka

TOPlist