-40% Obvykle 2-5 dní CSL Express Attractor 100 ml

Rybářské nástrahy a návnady Posilovač pro zatraktivnění všech typů nástrah. Ideální pro zalévání boilies, pelet, ale také například partiklu. NGT Tekutý posilovač vhodný  přímo do krmení, PVA mixů a taktéž zároveň pro zatraktivnění kterékoliv nástrahy.

Jedná se o výrazně vonící tekutinu, která se nesmazatelně zapsala mezi nejúčinnější kapří posilovače jednoduše proto, že ji kapři milují!

Obsah balení: 100 ml

 Rybářské krmení, nástrahy a návnady mají mnoho vychytaných vlastností a díky vůni a tvaru ve vodě je jejich atraktivita pro ryby přímo neodolatelná.

Zvyšuje trvanlivost a atraktivitu návnady. Velmi zajímavý poměr cena/kvalita!


Dostupné příchutě :

♥ Halibut
♥ Scopex
♥ Jahoda
♥ Krill
♥ Tutti Frutti


Máte zájem o Rybářské krmení a potřebujete poradit? Chcete zjistit které druhy jsou konkrétně skladem a v jakém množství? Další informace o rybářských vlascích získáte na telefonu +420 608 847 950 nebo nám můžete také zaslat dotaz emailem na obchod@fishingtackle.cz.


Akce, slevyProč nakupovat u nás?

Vybrali jsme pro vás rybáři doporučené a preferované náčiní za příznivé ceny. Prodáváme to, co sami rádi použijeme. Nemáme vše, ale vybranou kvalitu.*

Děkujeme, že jste se rozhodli pro produkty na ww.fishingtackle.cz
♥ Pokud z nějakého důvodu nebudete spokojeni, prosím kontaktujte nás na obchod@fishingtackle.cz
♥ Vynasnažíme Váš problém co nejrychleji vyřešit.
Upozornění: Před objednávkou produktu, prosím podívejte se na tabulku velikostí, druhy barev a dostupných možností. Pozorně si prosím přečtěte co je součástí dodávky. Naším cílem je, aby našim zákazníkům výrobek kvalitně posloužil.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

CSL Express Attractor 100 ml

  • Zobrazeno: 2547
  • Naše hodnocení: Zajímavý poměr cena/kvalita!
  • Dostupnost: Obvykle 2-5 dní
  • 99 Kč
  • 59 Kč

Dostupné možnosti

Tagy: Krmení, Návnady, Nástrahy

TOPlist