-6% Obvykle 2-5 dní Čelovka AceBeam H30 R+G 4000 lm, červené a zelené světlo

Čelová svítilna Čelovka AceBeam H30 R+G patří díky světelnému toku až 4000 lumenů (ANSI) a napájení Li-ion akumulátorem 21700 k nejmodernějším na trhu. Světelným zdrojem je špičková LED Cree XHP70.2 s teplejším odstínem (5000 K, neutral white) pro věrnější a kontrastnější podání barev. V kombinaci s texturovaným reflektorem vytváří široký světelný kužel s dosvitem až 171 metrů. Varianta H30 R+G je navíc osazena dvěma doplňkovými LED - červenou 630 nm a zelenou s vlnovou délkou 530 nm. Výkon v červeném světle je 50 lumenů a v zeleném světle 70 lumenů.

Čelovka pro rybáře v nejvyšší kvalitě a výdrži včetně ohromujícího červeného světla


Čelovka je vhodná pro uživatele, kteří využijí její krátkodobý ohromný výkon až 4000 lumenů, dlouhou výdrž, intenzivní červené a zelené světlo. Vzhledem k vyšší hmotnosti ji nedoporučujeme na běhání.

Používá prémiovou extrémně výkonnou bílou LED Cree XHP70.2 5000 K

K napájení používá špičkový akumulátor velikosti 21700 s kapacitou 5100 mAh, který dodá energii až pro 200 hodin svícení v nejslabším režimu, nebo například téměř tři hodiny konstantního svícení v režimu 1100 lumenů. Akumulátor je součástí balení a nabíjí se přes USB-C konektor přímo v čelovce. Přiložený USB-C kabel má zároveň klasický USB výstup, takže svítilnu můžete použít i jako powerbanku pro nabíjení jiných zařízení. Například pro nouzové nabití navigace, mobilního telefonu a podobně.

Čelovka je vhodná pro uživatele, kteří využijí její krátkodobý ohromný výkon až 4000 lumenů, dlouhou výdrž, intenzivní červené a zelené světlo. Vzhledem k vyšší hmotnosti ji nedoporučujeme na běhání.

Parametry čelovky AceBeam H30 R+G:

 • Používá prémiovou extrémně výkonnou bílou LED Cree XHP70.2 5000 K, červenou LED Cree XP-E2 R2 630 nm a zelenou LED Cree XP-E2 G3 530 nm.
 • 6 režimů bílého světla: 4000 lumenů (celkem 2 hodiny, po 90 vteřinách automatické snížení na 1000 lm) - 2200 lumenů (celkem 2,25 hodiny, po 5 minutách automatické snížení na 1000 lm) - 1100 lumenů (3 hodiny) - 380 lumenů (7,5 hodiny) - 120 lumenů (23,5 hodiny) - 3 lumeny (200 hodin).
 • 3 režimy barevného světla: 50 lumenů červená (10 hodin) - červené SOS 50 lumenů (72 hodin) - 70 lumenů zelená (11 hodin).
 • K napájení slouží 1x Li-ion akumulátor 21700 5100 mAh, alternativně lze použít i vysokoproudový 1x Li-ion 18650 (musí zvládnout proud více než 10A).
 • Digitální regulace pro udržení konstantního jasu během vybíjení baterií.
 • Podporované napájecí napětí 3-8,4 V.
 • Rozsah provozních teplot -20 až +70 °C.
 • Upozornění na vybitý akumulátor.
 • Texturovaný reflektor pro světelný kužel s dosvitem 171 metrů (7300 candela).
 • Rychlé nabíjení přes zatěsněný USB-C konektor proudem 2 A, doba nabíjení zcela vybité čelovky cca 3-4 hodiny s 2 A USB adaptérem.
 • Přibalený kabel je obousměrný, čelovku lze využít i jako powerbanku pro nouzové nabíjení jiných USB zařízení proudem až 2 A.
 • Nastavitelný hlavový popruh s reflexními prvky.
 • Vyrobeno z leteckého duralu s odolnou povrchovou úpravou Hard Anodized III v černé barvě. Odolné lichoběžníkové závity.
 • Tvrzená ultra čistá čočka.
 • Praktické ovládání dvěma spínači.
 • Vodotěsná dle standardu IPX8, nárazuvzdorná pádům z výšky 1 metr.
 • Rozměry: 8,9 cm (délka), 4,1 cm (průměr hlavy), 2,9 cm (průměr bateriového tubusu).
 • Hmotnost těla čelovky 151,5 gramů (včetně akumulátoru), hmotnost popruhů 38,8 gramů.
 • Součástí balení čelovky je hlavový popruh, akumulátor 21700 5100 mAh, redukce na 18650 akumulátor, obousměrný nabíjecí USB-C kabel, náhradní o-kroužky.

Ovládání čelovky AceBeam H30 R+G:

Z výroby může být na akumulátoru plastová izolační krytka, před prvním použitím ji odstraňte.

Čelovka se ovládá dvěma tlačítky na vrchní straně. Stiskem levého (oranžové čtvercové) se zapíná a vypíná. Podržením tohoto tlačítka se zapne do moon režimu 4 lumeny. Když je čelovka zapnutá, tak dvojitým stiskem levého oranžového tlačítka se přepne do Turbo režimu 4000 lumenů, trojitým stiskem se aktivuje červené SOS. Když je čelovka zapnutá, tak se režimy výkonu přepínají stisky druhého (černé kulaté) tlačítka, u bílého světla se 4 základní režimy mění v pořadí 120 - 380 - 1100 - 2200 lumenů. Podržením pravého černého tlačítka při zapnuté čelovce se přepíná mezi módem barevného světla a módem bílého světla. Jednotlivé barevné režimy se opět přepínají stisky pravého černého tlačítka. Čelovka má paměť a vždy se zapne do posledního zvoleného režimu (kromě nejvyššího režimu a SOS), paměť funguje i pro barevné režimy.

Upozornění na vybitý akumulátor - pokud napětí akumulátoru klesne pod zátěží na 3V, tak čelovka 3x zabliká každých 5 vteřin.

Nabíjení - odšroubujte pravé vodotěsné víčko čelovky se symbolem USB a nápisem TYPE-C. Do odkrytého USB-C konektoru zapojte přiložený kabela a zapojte ho do počítače, síťového USB adaptéru, USB adaptéru do auta nebo powerbanky. Během nabíjení svítí indikační kontrolka na boku červeně, po nabití svítí zeleně. Nabití zcela vybitého akumulátoru trvá se zdrojem 2000 mA přibližně 3-4 hodiny. Akumulátor nemá paměťový efekt, takže ho můžete kdykoliv dobíjet. Po nabití opět víčko našroubujte zpět, aby byla zaručena vodotěsnost čelovky.

Funkce powerbanky - čelovku lze použít i jako powerbanku. Přiložený USB-C kabel má zároveň klasický USB výstup, takže svítilnu můžete použít i jako zdroj pro nabíjení jiných zařízení.

Uzamknutí zapínacího tlačítka - stiskněte a držte levé oranžové tlačítko cca 6 vteřin, než čelovka zabliká. Tím se tlačítko uzamkne a čelovka nejde zapnout. Čelovka se opět odemkne držením oranžového tlačítka po dobu 6 vteřin. Nechtěnému zapnutí lze zabránit i lehkým povolením bateriového víčka. Přeruší se tím elektrický kontakt a čelovka nejde zapnout.

Upozornění:

 • Vkládejte baterie kladným pólem směrem do čelovky.
 • Při převozu v zavazadle čelovku vždy uzamkněte. Svým intenzivním zářením by při nechtěném zapnutí mohla poškodit blízko uložené předměty.
 • Pokud se ochranné gumové kroužky po delší době používání jeví poškozené, vyměňte je.
 • Pokud svítilna bliká, nepřepíná na vyšší stupně výkonu, či se nerozsvítí, může to být jedním z následujících důvodů:
  • Akumulátor je téměř vybitý, nabijte ho.
  • Kontakty uvnitř svítilny jsou znečištěné, očistěte je.
  • Bateriový uzávěr svítilny je uvolněný, dotáhněte jej.

*Ilustrační fotografie, některé části se mohou vzhledem k vývoji produktu mírně lišit v provedení ve standardní dodávce!

Čelová svítilna Acebeam  Čelová svítilna Acebeam  Čelová svítilna Acebeam  Čelová svítilna Acebeam 

Čelová svítilna Acebeam Čelová svítilna Acebeam Čelová svítilna Acebeam Čelová svítilna Acebeam

Máte zájem o rybářské a táborové vybavení a potřebujete poradit? Chcete zjistit které velikosti jsou konkrétně skladem a v jakém množství? Další informace získáte na telefonu +420 608 847 950 nebo nám můžete také zaslat dotaz emailem na obchod@fishingtackle.cz.


Akce, slevyProč nakupovat u nás?

Vybrali jsme pro vás rybáři doporučené a preferované náčiní za příznivé ceny. Prodáváme to, co sami rádi použijeme. Nemáme vše, ale vybranou kvalitu.*

Děkujeme, že jste se rozhodli pro produkty na ww.fishingtackle.cz
♥ Pokud z nějakého důvodu nebudete spokojeni, prosím kontaktujte nás na obchod@fishingtackle.cz
♥ Vynasnažíme Váš problém co nejrychleji vyřešit.
Upozornění: Před objednávkou produktu, prosím podívejte se na tabulku velikostí a druhy barev. Pozorně si prosím přečtěte co je součástí dodávky. Naším cílem je, aby našim zákazníkům výrobek kvalitně posloužil.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Čelovka AceBeam H30 R+G 4000 lm, červené a zelené světlo

 • Zobrazeno: 4424
 • Naše hodnocení: Nic lepšího již nenajdete.
 • Dostupnost: Obvykle 2-5 dní
 • 3 499 Kč
 • 3 299 Kč

Tagy: Čelovka, Čelové svítilny, Dobíjecí čelovky, Baterie

TOPlist