-10% Obvykle 2-5 dní Rybářské křeslo Delphin Rebel

Lov kaprů Rybářské křeslo patří do série Rebel díky svému rychlému skládání a ne zcela tradiční koncepcí. Silná a odolná konstrukce je postavena na principu nůžkového mechanismu. Ten je však o poznání mohutnější, než známe z podobně stavěných modelů. Navíc je doplněn vysouvatelnýma nohama (až o 10cm), což ještě rozšiřuje jeho uplatnění.

Silná a odolná konstrukce z trubek průměru 23 mm.

 

Područky jsou potaženy vrstvou EVA pěny, křeslo má dokonce na opěradle jemné boční vedení a měkčenou krční opěrku. Celý potah je ušit ze silné a odolné látky, která zaručuje dlouhodobé použití bez poškození. Rebel je velmi komfortní křeslo s vyšším posedem, které si díky malým transportním rozměrům lze vzít v přiloženém pouzdře kamkoli.


Technické parametry:

♥ Zatížitelnost: 115kg
♥ Výška sedáku: 48-56cm
♥ Výška opěradla: 60cm
♥ Celková výška: 100-108cm
♥ Rozměry sedací části: 40x48cm
♥ Rozměry ve složeném stavu: 27x25x95cm
♥ Hmotnost: 5.2kg


Máte zájem o Rybářské křeslo a potřebujete poradit? Chcete zjistit které velikosti jsou konkrétně skladem a v jakém množství? Další informace o Rybářském křesle získáte na telefonu +420 608 847 950 nebo nám můžete také zaslat dotaz emailem na obchod@fishingtackle.cz.


Akce, slevyProč nakupovat u nás?

Vybrali jsme pro vás rybáři doporučené a preferované náčiní za příznivé ceny. Prodáváme to, co sami rádi použijeme. Nemáme vše, ale vybranou kvalitu.*

Děkujeme, že jste se rozhodli pro produkty na ww.fishingtackle.cz
♥ Pokud z nějakého důvodu nebudete spokojeni, prosím kontaktujte nás na obchod@fishingtackle.cz
♥ Vynasnažíme Váš problém co nejrychleji vyřešit.
Upozornění: Před objednávkou produktu, prosím podívejte se na tabulku velikostí a druhy barev. Pozorně si prosím přečtěte co je součástí dodávky. Naším cílem je, aby našim zákazníkům výrobek kvalitně posloužil.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Rybářské křeslo Delphin Rebel

  • Zobrazeno: 836
  • Naše hodnocení: Rychlé skládání a snadno přenosné.
  • Dostupnost: Obvykle 2-5 dní
  • 1 605 Kč
  • 1 445 Kč

Tagy: křesla, stoličky, lehátka

TOPlist