-9% Obvykle 2-5 dní Čelová lampa Lumina

Čelová svítilna Lumina je pohodlnou čelovou lampou od značky Delphin. Tato čelovka řeší odvěký problém čelových lamp, kterým jsou baterie umístěné při světelném zdroji v přední části. Tyto čelové lampy při nošení často působí nevyváženě. Lumina má tento problém vyřešený přímo excelentně. Baterie jsou totiž umístěné na zadní části popruhů lampy. Tím pádem je v přední části umístěná jen světelná hlavice s vysoce výkonnou a úspornou LED diodou.

Rybářská čelovka patří k základní noční výbavě.

Čelovka má tři úrovně svícení volitelné tlačítkem: silné světlo, tlumené světlo a blikající stroboskop.

Hlavici je možné natáčet směrem dolů a nahoru, což určitě oceníte při různorodých činnostech spojených nejen s rybařením.

Jak všichni víme, kvalitní čelová lampa je k nezaplacení téměř v každé situaci za snížené viditelnosti! Díky ergonomickému designu je nošení této čelové lampy velmi komfortní a ani po hodinách nošení nedochází k pocitu, že by vás tlačila. V případě, že hledáte čelovou lampu výborné kvality, je vaše volba jasná - LUMINA.

Parametry a funkce v kostce : 

♥ baterie: 3 x AA (nejsou součástí balení).
♥ Rozměry: .
♥ Hmotnost:.
♥ Stahovací pásek.


Máte zájem o rybářské a táborové vybavení a potřebujete poradit? Chcete zjistit které velikosti jsou konkrétně skladem a v jakém množství? Další informace získáte na telefonu +420 608 847 950 nebo nám můžete také zaslat dotaz emailem na obchod@fishingtackle.cz.


Akce, slevyProč nakupovat u nás?

Vybrali jsme pro vás rybáři doporučené a preferované náčiní za příznivé ceny. Prodáváme to, co sami rádi použijeme. Nemáme vše, ale vybranou kvalitu.*

Děkujeme, že jste se rozhodli pro produkty na ww.fishingtackle.cz
♥ Pokud z nějakého důvodu nebudete spokojeni, prosím kontaktujte nás na obchod@fishingtackle.cz
♥ Vynasnažíme Váš problém co nejrychleji vyřešit.
Upozornění: Před objednávkou produktu, prosím podívejte se na tabulku velikostí a druhy barev. Pozorně si prosím přečtěte co je součástí dodávky. Naším cílem je, aby našim zákazníkům výrobek kvalitně posloužil.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Čelová lampa Lumina

  • Zobrazeno: 348
  • Naše hodnocení: Kvalitní čelová lampa je k nezaplacení.
  • Dostupnost: Obvykle 2-5 dní
  • 379 Kč
  • 345 Kč

Tagy: Camping a táboření, Svítilny

TOPlist